Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Бородянка знову сильніша!

Середа, 31 жовтня 2018 06:51 Автор

Як уже зазначалося раніше, футбольне протистояння Макарівщини та Бородянщини цього року було надзвичайно активним, і пройшло за суттєвої переваги наших сусідів. От і на цих вихідних СК "Юніор" капітулював перед ФК "Бородянка", цього разу - на своєм полі.

Перший тайм пройшов відносно кволо. Було помітно , що команди не бажають ризикувати , тож окрім кількох моментів біля кожних воріт нічого цікавого не відбулося, на розчарування глядачів, які прийшли подивитися на останню домашню гру "Юніорів". Не задоволений був і наставник бородянців, не дивлячись на те, що Антон Титенко на 38-й хвилині вивів Бородянку вперед.

Початок другого тайму був чимось схожий на перший тайм, але чим ближче було до завершення поєдинку, тим більше СК "Юніор" йшов уперед, намагаючись відігратися. А вийшло інакше. Бородянець Олександр Шома, який свого часу ставав і чемпіоном Макарівського району, і кращим бомбрдиром чемпіонату, вискочив віч-на-віч із голкіпером та заробив пенальті, сам же його і реалізував.

Після цього "Юніор" остаточно забув про оборону, повністю зробивши акцент на атаку, ризикуючи пропустити ще кілька м'ячів. Один гол вдалося відіграти зусиллями Нікіти Коваля, який вийшов на заміну у 2 таймі. Ще кілька моментів "Юніори" мали після стандартів, однак більше гості забити не дозволили.
Бойові 1:2, СК "Юніор" продовжує займати 7 місце серед 8-ки кращих команд. А от ФК "Бородянка", завдяки перемозі в Макарові та розгромному домашньому програшу Броварів у матчі з "Колосом" з рахунком 0:4 має всі шанси на 3 місце.

Останні зміни Середа, 31 жовтня 2018 07:09