Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Інтерв'ю з макарівчанкою, яка робить торти для людей вже понад 10 років

П'ятниця, 26 жовтня 2018 11:42 Автор 

Із Олесею Петрушенко домовилися записувати інтерв’ю в одному з кафе Макарова. Тут доволі затишно, тихо й просторо. Під спів пташок спілкуємося з Лесею про солодощі взагалі та про виготовлення надзвичайно красивих і смачних тортів власноруч. Десерти для жінки – хобі, задоволення для душі... Взагалі пані Олеся навчалася в Університеті новітніх технологій на юриста, хоча за спеціальністю жодного разу не працювала. Наразі мама двох синочків є бухгалтером у Муніципальній інспекції при селищній раді. На цій посаді вже 2 роки, до цього була в декреті, а ще раніше... теж перебувала в декреті протягом 11 років.
Займатися десертами жінка почала після того, як народила першу дитину. Спочатку все почалося з невеличкого домашнього тортика на День народження сина, а далі завдяки підтримці чоловіка почала розвиватися в цій сфері, покращувати свої знання та вміння. Пані Олеся каже, що це їй приносить не тільки радість, а й невеличкий дохід, адже робить торти на замовлення вже понад 10 років.


 Звичайно, перше запитання, яке мені спадає на думку, чи можна Вас здивувати в цьому солодкому світі, коли Ви знаєте так багато про солодощі?
- Гадаю, що мене вже не можна нічим здивувати. (сміється) Я знайома з усіма новинками, спочатку переглядаю відео, тоді читаю статті, а потім і сама починаю втілювати той чи інший десерт у життя. Тому солодкому світу треба постаратися, щоб вразити мене.


На Вашу думку, чому багато людей має навіть не потребу, а пристрасть до солодкого?
- Ой... складно відповісти. Це все індивідуально для кожної людини, можливо солодощі виділяють якісь своєрідні феромони? (знову сміється) Особисто в мене цієї пристрасті взагалі немає, адже я постійно готую щось солодке. Дуже часто я навіть своїх синочків прошу скуштувати крем на смак, адже іноді дивитися на нього не хочеться.


Скільки часу Вам потрібно на виготовлення, скажімо, трьохярусного торта?
- Один день у мене йде на випікання коржів, адже вони повинні «настоятися», «відпочити», «набратися сили», після цього з ними можна працювати. На наступний день починаю їх складати до купи, промазувати, викладаю квіточки, ще якісь прикраси, одним словом – декорую. У загальному на це все потрібно 2 дні.


Чи встигаєте Ви достатньо спати, адже, мені здається, що з таким графіком часу на сон майже немає.
- Встигаю спати, бо намагаюся брати замовлення одне, тому що я вкладаю туди свою душу й сили. У мене немає на меті наробити чим побільше тортів, щоб заробити грошей, я ж хочу принести людям задоволення, а не розчарування.


 А як часто Ви отримуєте замовлення? Можливо, найбільше тортів виготовляєте в якийсь окремий період чи вони надходять рівномірно?
- Замовлення отримую дуже часто, але іноді доводиться відмовляти, бо розумію, що просто не встигну, адже в мене ще є робота, двоє діток, чоловік, яким теж потрібно приділити увагу. Окремого періоду на замовлення немає, усе більш-менш стабільно, іноді мої знайомі просять зробити їм торт просто так, навіть не приводу. (усміхається)


Чи допомагають Ваші дітки у створенні таких шедеврів? Можливо, хтось із них хоче навіть кондитером стати?
- Так, звичайно допомагають, навіть не стільки фізично, скільки морально підтримують, коли в мене щось не виходить. А от кондитером хоче стати мій старший синочок Даня, він у мене теж готує, і звісно, я його в цьому підтримую.


Який Ваш улюблений десерт?
- Обожнюю «Празький» торт, особливо коли сама його приготую.

 


Розкрийте невеличкі хитрощі або секрети під час приготування тортів. Як зробити так, щоб десерт вийшов справді смачним?
- Як таких хитрощів немає, загалом досвід бере своє, проте мій головний секрет – готувати з любов’ю та добром.


Із яким настроєм Ви намагаєтеся готувати їжу? Ось, наприклад, Ви маєте приготувати замовлення, а у Вас настрій не такий, як хотілося б.
- Тільки з позитивним! У мене навіть такого ніколи й не було – немає настрою. Якщо ти робиш те, що подобається, що приносить задоволення, то відмінний настрій буде завжди!


Ви надаєте перевагу книгам із рецептами чи популярним нині інтернет-паблікам?
- Я вам більше скажу: я віддаю перевагу відео. Оскільки в мене зорова пам’ять, тому мені легше запам’ятати картинку.


Звідки черпаєте натхнення, де берете ідеї?
- Хто нам надсилає натхнення й сили як не Бог? Звичайно, тут ще велику роль відіграє підтримка моїх дітей, чоловіка, батьків. Вони завжди готові допомогти мені в будь-якій ситуації.
Інтерв’ю завершилося дуже тепло й по-домашньому, після нього Олеся навіть задумалася відкрити власну кондитерську в Макарові, але це лише бажання, так, думки на майбутнє... 

 

Спілкувалася Даріна Глущенко

Останні зміни П'ятниця, 26 жовтня 2018 11:55
Прочитано 580 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі