Версія для друку
Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

У Макарові правоохоронці припинили незаконну роботу грального бізнесу

Понеділок, 12 грудня 2016 07:35 Автор 
За даними прес-служби прокуратури у Київській області та тимчасово виконуючого обов’язки начальника Макарівського відділення поліції Олега Кравчука, у ході розслідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України, працівниками Макарівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури викрито та припинено діяльність  грального закладу в Макарові по вул. Стуса Василя (Калініна). 
Під час обшуку приміщення, де розміщено гральний бізнес,  працівники прокуратури та поліції  виявили грошові кошти, касовий апарат, документацію. Крім того, до Макарівського відділення поліції вилучено комп’ютерне обладнання: 19 комп’ютерних моніторів, 18 системних блоків, клавіатур, «мишок», 16 флеш-накопичувачів.
На даний час органом досудового розслідування готується клопотання до слідчого судді про накладення арешту на все вищевказане вилучене майно, після чого у кримінальному провадженні буде призначено комп’ютерно-технічну  експертизу щодо вилученого комп’ютерного обладнання.
Зараз вживаються заходи для встановлення осіб, які організували роботу грального закладу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Крім того, в Макарівському районі буде перевірено кожен заклад, де є ризик розвитку грального бізнесу. 
Редакція порталу продовжує слідкувати за роботою правоохоронних органів щодо ліквідації незаконного бізнесу в районі.
 
Джерело: kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=197947
 
Останні зміни Понеділок, 12 грудня 2016 08:26
Прочитано 606 разів
Оцініть матеріал
(5 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ