Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Як знайти роботу своєї мрії

Понеділок, 22 жовтня 2018 08:22 Автор 

Шукати роботу через Facebook найкраще тим, хто не боїться заявляти про себе. Такі пости мають успіх, якщо написані цікаво та креативно. Якісна фотографія підсилює враження. Найкраще так шукати роботу спеціалістам з невеликим досвідом роботи та тим, хто може працювати у різних сферах, наприклад, з документами, людьми.
Найвигідніше резюме - не більше 2 сторінок. Цього достатньо, щоб виділити основне та важливе для вакансії, на яку кандидат претендує. Якщо потрібного досвіду немає, виділіть зацікавленість в професійній сфері: профільні тренінги, конференції.
Супровідний лист повинен посилити резюме. У ньому маєте відповісти на питання: "Чому саме я - найкращий кандидат для вашої компанії?" Скласти його слід за чіткою структурою. Перш за все напишіть, що претендуєте на цю позицію. Як ви прагнете її отримати. Далі - чому хочете працювати саме в цій компанії. Врешті, розкажіть про себе. Який ваш досвід буде корисний саме для цієї посади кар'єрний консультант.
Якщо Вам зателефонували і запросили на співбесіду, слід познайомитися детальніше, чим займається компанія. Уважно прочитайте опис вакансії, відгуки про роботодавця. При зустрічі з роботодавцем не бійтеся бути собою.

 

Джерело: gazeta.ua

Останні зміни Понеділок, 22 жовтня 2018 08:32
Прочитано 219 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі