Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Чи повернуть першу зміну у Макарівський ліцей?

П'ятниця, 19 жовтня 2018 09:29 Автор 

З початку цього навчального року учні Макарівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" вчаться у дві зміни. Такі заходи були вжиті через ризик продовження навчального процесу для учнів початкових класів у старому приміщенні школи. Проте, і вчителі, і діти говорять, що проводити навчання у дві зміни досить складно, так як інформація сприймається дитячим організмом краще у першій половині дня, виникають певні незручності через навчання після обіду та ввечері. Вихід зі складної ситуації почали шукати разом із місцевою та районною владою, адміністрацією закладу та районним відділом освіти, фізичної культури та спорту. Із місцевого та районного бюджетів було виділено 280 тис. грн. на встановлення додаткових класних приміщень у вигляді пластикових конструкцій, які передбачені технічною документацією ліцею. Частину з них вже встановлено і там дійсно навчаються діти. Але скептики стверджують, що такі конструкції «захаращують» шкільні коридори, є холодними та не зручними для перебування учнів. Наші кореспонденти вирішили перевірити і запитати самих учнів та вчителів, як їм працювати у таких класних приміщеннях.
Можемо з впевненістю стверджувати, що і діти, і дорослі повністю задоволені тим, що в ліцеї з’явились такі модернізовані класи. Конструкції розміщено в коридорах біля вікон будівлі, всередині досить затишно, світло і тепло. Переміщуватись у коридорах вони зовсім не заважають не тільки дітям, а й дорослим. Проте, існують певні незручності шумоізоляції цих приміщень.

Директор ліцею Надія Українець під час екскурсії розповіла, що на сьогодні в ліцеї навчається 1070 учнів (денна форма та НКП). Споруджено 4 додаткових класи у які з другої на першу зміну були переведені учні 6 класів. Планується встановлення ще додаткових 4 пластикових конструкцій для 7 і 8 класів. Приблизно через 2 тижні на першу зміну навчання будуть переведені учні всіх 7 класів.
Поступово дирекція закладу планує знову організувати навчальний процес усіх учнів у першу зміну без ризику для життя та здоров’я. Головне у цій справі безпека дітей!

Останні зміни П'ятниця, 19 жовтня 2018 09:37
Прочитано 429 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі