Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Яка доля Макарівської ЦРЛ та зубопротезної поліклініки

Четвер, 18 жовтня 2018 10:07 Автор 

Попліткуємо...
Редакція інформаційного видання «Макарів діловий» з метою запобігання розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності, започатковує рубрику, де журналісти видання, на основі компетентних думок фахівців та відповідальних осіб спростовують або підтверджують найактуальніші обговорення Макарівщини. Тож, попліткуємо...

У соціальній мережі декілька днів поспіль поширюється та масово обговорюється інформації про «...закриття Макарівської ЦРЛ з понеділка... за рішенням суду»
За роз’ясненням ситуації звертаємось до виконуючого обов’язки головного лікаря Макарівської ЦРЛ Анатолія Йовенка.
За його словами, в Макарівській ЦРЛ було проведено позапланову перевірку щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки фахівцями Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області. По закінченню перевірки було складено акт із виявленими правопорушеннями. На основі цих правопорушень було винесене попереднє рішення Київського окружного адміністративного суду, яке передбачає закриття будівель Макарівської ЦРЛ. Проте, на даний час майже всі правопорушення успішно усунені і адміністрацією закладу направлено звернення до ГУ ДСНС України у Київській області щодо проведення повторної перевірки обстежених приміщень лікарні та готується апеляційна скарга на скасування попереднього рішення суду. Таким чином, Макарівська ЦРЛ продовжує працювати у звичному режимі і фахівці закладу цілодобово надають кваліфіковано медичну допомогу пацієнтам!

Приміщення зубопротезної поліклініки Макарівської ЦРЛ, яке знаходиться за адресою
смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 10 нещодавно перейшло у приватну власність.

Коментар від директора Фонду комунального майна Макарівського району Віталія Коваленка
Приміщення зубопротезної поліклініки перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району згідно рішення Макарівської районої ради від 16.-3.2018 року №379-20-VII. Свідотство на право комунальної власності на цей об’єкт видано Макарівським БТІ 29.05.2008 року. На сьогодні подано пакет документів для даного запису в новий реєстр прав на нерухоме майно.

 

Використано матеріал із друкованої версії видання "Макарів Діловий" від 12 жовтня 2010 року

 

 

Прочитано 1393 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі