Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Перевірятимуть заклади харчування та підприємств-надавачів послуг питного водопостачання

Четвер, 16 серпня 2018 09:06 Автор 

На Макарівщині до 27 серпня планують провести обстеження закладів громадського харчування, які виготовляють їжу швидкого приготування та підприємств-надавачів послуг питного водопостачання. До робочої групи включено представників органів місцевого самоврядування, співробітників поліції, посадових осіб районного управління держпродспоживслужби та районного сектору ДСНС. Про це йшла мова на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації. 

Зокрема на засіданні було розглянуто питання про стан санітарно-епідемічної ситуації в Макарівському районі. З даного питання виступила начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Макарівського РУ ГУ ДПСС у Київській області Запольська О.П., та доповіла про санітарно-епідемічну ситуацію щодо захворюваності в районі на гострі кишкові інфекції та відмітила позитивну тенденцію до зменшення захворюваності в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.
Наразі інформуємо, що в 2018 році спалахи гострих інфекційних захворювань у Макарівському районі не реєструвались. Проте з метою попередження виникнення спалахів кишкових інфекційних хвороб та масових харчових отруєнь, пов’язаних з діяльністю закладів громадського харчування та суб’єктів господарювання, що надають послуги з питного водопостачання, комісійно вирішено створити робочу групу для обстеження закладів громадського харчування, які виготовляють їжу швидкого приготування та підприємств-надавачів послуг питного водопостачання. До робочої групи включено представників органів місцевого самоврядування, співробітників поліції, посадових осіб районного управління держпродспоживслужби та районного сектору ДСНС. Робочій групі доручено провести обстеження до 27.08.2018.

Джерело: Макарівська РДА

Останні зміни Четвер, 16 серпня 2018 09:19
Прочитано 580 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі