Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Найдорожче житло у Макарові та Бишеві

Неділя, 04 грудня 2016 18:12 Автор 
 
Сьогодні надзвичайно важко орендувати квартиру або ж пристойний будинок  в Макарові. 
Місцеві ріелтори пояснюють цей факт тим, що житловий фонд  всього району застарілий, а бажаючих оселитися в містечку поблизу столиці – з кожним роком з’являється все більше. Тому, на «вільне» житло маємо великий попит. Здебільшого, як орендарі, так і покупці віддають перевагу однокімнатним квартирам. Так, середня плата за оренду квартири в Макарові складає, в залежності від умов проживання та наявності меблів,  від 2 тисяч гривень на місяць. Винайняти будинок – від 4 до 5 тисяч гривень, комунальні послуги винаймачі сплачують самостійно. 
Якщо ж вам пощастило знайти омріяне житло, не важливо, за допомогою ріелторів або ж ні, обов’язково укладайте договір оренди із власником. Як правило, господарі без договору бажають обійтися з однієї важливої причини – уникають сплати податків. Але саме договір може убезпечити як власників, так і орендарів житла від проблем, часто дуже великих фінансових затрат. Або хоча б гарантує орендарям, що їх не виставлять за двері, якщо знайдуться конкуренти на житло, які, наприклад, зможуть запропонувати більшу суму орендної плати. 
Так,  кожен договір складається індивідуально. Суперечки між сторонами виникають , в більшості випадків , на побутовому підгрунті. Тому, саме ці питання потрібно обумовити в найдрібніших деталях. 
Наприклад, описати технічний стан квартири ( сантехніку , меблі , побутову техніку) , бажано підтвердити написане фотографіями. Варто також визначити , хто сплачує комунальні послуги , ремонт сантехніки, пошкоджених предметів тощо. І головним також буде вказати,  за яких умов договір можна розірвати. 
Підписаний договір оренди може убезпечити квартировинаймачів навіть від частих або раптових візитів господаря. Адже на період дії договору орендар отримує право недоторканності житла і власник має право приходити до квартири лише відповідно до умов, прописаних у договорі. 
Головне, коли орендуєте квартиру, будьте уважними до деталей: добре перевіряйте опалювальну систему, стан сантехніки, електропостачання та ін. Зараз в мережі Інтернет можна знайти безліч варіантів договорів оренди житла, підібрати один із них для себе буде не важко. 
Проте, за словами ріелторів, більшість людей продовжує вважати, що їм достатньо й усної домовленості з господарем. І нерідко, для того, щоб не платити гроші за надані ріелторами послуги, після першого огляду житла, домовляються про його оренду з господарями на пряму. 
Загалом, не дивлячись на те, що ціни на продаж житла в районі знизились, вони все рівно залишаються не виправдано високими. 
Так, за 1 к. квартиру в Макарові правлять від 15 до 20 тисяч доларів (ціни на малометражки коливаються від 10 до 12 тисяч доларів). 2 к. квартира коштує 25 – 30 тисяч доларів. Найменший попит серед покупців на 3 к. житло ціною від 32 до 35 тисяч доларів. 
Найдешевше житло в районі можна придбати в смт Кодра та с.Комарівка, найдорожче – в смт Макарів, с. Бишів. Проте, все частіше зростає попит на приватні будинки із можливістю грубного опалення, які в районному центрі є дефіцитом, а в селах молодь та люди середнього віку жити не хочуть. 
Місцеві ріелтори також розповідають, що очікуваного збільшення продажу житла переселенцям із зони АТО та окупованих територій не відбулося. Дійсно, житло на Макарівщині купують здебільшого приїжджі, переселенці складають лише 5% від загальної кількості продаж. 
Як то кажуть, своє житло завжди знайде господаря. Але вибір дому, то надзвичайно важлива справа, підійти до якої потрібно серйозно та прискіпливо. Прикро, що на сьогодні на ринку нерухомості наполегливо «працюють» шахраї, які тільки й чекають на вашу найменшу неуважність та довіру. Тому, якщо бажаєте продати, купити, здати або орендувати помешкання, зверніться до спеціалістів, які допоможуть підібрати житло за смаком, вподобаннями і розмірами вашого гаманця. Повірте, безпека ваших фінансів та стабільний емоційний стан коштують дорожче, ніж вам здається. 
 
Останні зміни Неділя, 04 грудня 2016 18:57
Прочитано 732 разів
Оцініть матеріал
(3 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі