Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Чи бути Макарівській ОТГ?

Середа, 11 липня 2018 18:37 Автор 

Децентралізація заради об’єднання це не правильно і не доцільно. Основна мета реформи – надання якісних послуг на одному рівні як для міського, так і для сільського населення. Про це говорив Олег Любімов директор Київського центру розвитку місцевого самоврядування на засіданні громадського обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». На сьогодні згоду на об’єднання в одну громаду із центром у смт Макарів дали такі населені пункти:

смт Макарів, с.Зурівка, с.Калинівка, с. Фасівочка (Макарівська селищна рада), с. Андріївка, с. Червона Гірка (Андріївська сільська рада), с. Борівка, с. Садки-Строївка, с. Лисиця, с. Шнурів Ліс (Борівська сільська рада), с. Великий Карашин, с. Малий Карашин (Великокарашинська сільська рада), с. Комарівка (Комарівська сільська рада), с. Королівка, с. Новомирівка, с. Ферма (Королівська сільська рада), с. Липівка, с. Лозовик (Липівська сільська рада), с. Людвинівка (Людвинівська сільська рада), с. Маковище, с. Вишеград (Маковищанська сільська рада), с. Мар’янівка (Мар’янівська сільська рада), с. Наливайківка, с. Почепин (Наливайківська сільська рада), с. Ніжиловичі (Ніжиловицька сільська рада), с. Пашківка, с. Вітрівка (Пашківська сільська рада), с. Фасова (Фасівська сільська рада), с. Червона Слобода (Червонослобідська сільська рада).
Для об’єктивної оцінки спроможності майбутньої Макарівської ОТГ Макарівською селищною радою та Київським центром розвитку місцевого самоврядування були проведені основні розрахунки, які хвилюють, як людей відповідальних за створення ОТГ, так і кожного мешканця громади. Адже після об’єднання кожна громада отримує разом із розширеними повноваженнями, додатковими субвенціями ще й збільшені видатки на своє повне утримання та функціонування. До основного, де ж будемо брати гроші і скільки доведеться витрачати на життя?
Олег Любімов озвучив присутнім основні фінансові меседжі.
Після об’єднання територія Макарівської ОТГ становитиме 553 кв.км. з населенням понад 19,5 тис., з них сільського населення близько 9,5 тис.

Заплановані власні доходи – близько 121 млн. грн. на рік. Крім того, громада отримає від держави понад 38 млн. грн. освітньої субвенції та понад 14 млн. грн. – на потреби медицини. Крім того, новоствореній громаді надаватиметься так звана інфраструктурна субвенція на «розкрутку» у розмірі 5 млн. грн.
По видатках на освітню галузь планується витрачати 97 млн. грн., на охорону здоров’я – понад 17 млн. грн., на потреби соціальної сфери – близько 7,5 млн. грн., культура, спорт та інші видатки – близько 21 млн. грн.
Крім того, не варто забувати, що основний «козир» у реформі децентралізації – це використання своїх ресурсів і можливостей на повну силу, залучення інвестицій для розвитку і комфорту громади та її мешканців. І наш майбутній успіх залежить повною мірою від якісного менеджменту майбутніх керівників ОТГ та свідомих рішень на виборах очільника громади. Макарівська ОТГ вже на порозі утворення, зміни всерівно відбудуться і кожен її мешканець несе відповідальність за це. Не будьте байдужими, слідкуйте за новинами, беріть участь у громадських обговореннях і головне – перевіряйте інформацію особливо на просторі соцмереж і не продавайтесь на виборах!

На сьогодні на Київщині вибори відбулися в 9 ОТГ, ще 5 на порозі виборів, існує 10 потенційних громад і на порозі створення 11 і 12 об'єднані територіальні громади - це Макаріаська і Бородянська.

Останні зміни Середа, 11 липня 2018 18:51
Прочитано 907 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі