Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Сьогодні День сім'ї, привітаймо рідних

Вівторок, 15 травня 2018 08:01 Автор 

Сьогодні відзначають Міжнародний день сім'ї. Свято 1993 року затвердила резолюцією Генеральна Асамблея ООН. Сім’я для людини здавна була чимось сакральним і значущим. Це не просто союз чоловіка та жінки, які продовжують свій рід і ведуть спільне господарство. Сім’я це не просто щось важливе у житті, це і є саме життя. Якщо ви озирнетесь на своє життя, то зрозумієте, що найщасливіші моменти в ньому це моменти саме сімейного щастя.
А чи знаєте ви цікаві факти про сім’ю?
1. Традиція носити обручки прийшла з Давнього Єгипту. Наречені на знак любові дарували одне одному сплетені з очерету обручки. Пізніше традицію перейняли греки та римляни. У Римі наречений під час обряду заручин дарував металеву обручку батькам коханої. Таким чином він приймав зобов'язання піклуватися про майбутню дружину.
2. Найпопулярніша любовна балада в світі Everything I Do Брайана Адамса. Молодята найчастіше вибирають її для першого шлюбного танцю.
3. Перше розлучення, згідно із законом про розлучення, відбулося у Франції. Жозефіна Богарне розлучилася зі своїм чоловіком Наполеоном Бонапартом 1809-го.
4. Після семи років шлюбу шанси на розлучення зменшуються на 50%. 6. У середньому людина закохується 7 разів перед вступом до шлюбу.
5. У Нігерії в результаті кожних одинадцятих пологів на світ з'являються близнюки. А ось найрідше близнюки народжуються в Японії: тільки один випадок на 250 пологів.
6. 70 % українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті.
А які цікаві факти про сім'ю знаєте ви?

 

Джерело: https://pustunchik.ua/ua/holidays/family-day/tsikavynky-pro-simiu

Останні зміни Вівторок, 15 травня 2018 08:17
Прочитано 250 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі