Версія для друку
Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

У "маршрутці" не було аптечки, коли пасажиру стало зле. Маршрут "Київ-Кодра"

Четвер, 29 березня 2018 13:48 Автор 

Сьогодні на маршруті "Київ-Кодра" під час руху "маршрутки" пасажиру стало зле. Чоловік зблід і майже втратив свідомість... І якби не бабусі із своїми "сердечними" ліками, не відомо, чи доїхав би чоловік живим додому... в салоні автомобіля, який здійснює регулярні міжміські пасажирські перевезення не виявилось аптечки!!! Водій зміг зарадити лише розтиранням хворого снігом!!!
Запитання до перевізника! Невже раз і назавжди не можна створити належні умови для перевезення пасажирів ЛЮДЕЙ? Спочатку шукали правди у перевезенні пільговиків, технічного стану автомобілів, належного ставлення водіїв до пасажирів... Сьогодні під загрозою - життя людини! Що повинно ще трапитась, щоб врешті-решт перевізник навів лад у своїй роботі та якісно надавав послуги?
За коментарем ми завернулись безпосередньо до самого перевізника. Телефоном отримали інформацію, що можливо в одному, другому автомобілі аптечки дійсно можуть бути відсутніми через те, що на маршрутах, які здійснює АТП "Стріла" є орендовагні авто, які не завжди вдається перевірити... Тому, ось така "лотерея" виходить... Вагомий аргумент, як гадаєте? Ми попросили перевізника проконтролювати наявність аптечок та вогнегасників на маршрутах підприємства. У свою чергу, звертаємось до пасажирів, коли платите за проїзд у "маршрутці" не забудьте поцікавитись про наявність аптечки, вогнегасника та документу, що засвідчує про проходження щоденного технічного огляду автомобіля. Пишіть про це нам і ми обов'язково запитаємо про порушення у керівників підприємства. Можливо таким чином змусимо надавати пасажирам якісні послуги. Шануймося, бо ми того варті!

Останні зміни Четвер, 29 березня 2018 13:55
Прочитано 1372 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ