Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Нове пологове ліжко в Макарівській ЦРЛ

Середа, 07 березня 2018 09:42 Автор 

У пологовому відділенні Макарівської ЦРЛ з’явилось нове багатофункціональне пологове ліжко. Його придбали за виручені кошти від благодійного фестивалю Makariv Fest, який організувала на День Святого Миколая в Макарові Ірина Рибачук володарка титулу «Місіс Земля Україна 2017». Також фінансову допомогу надав голова Міжнародного благодійного фонду «Menus Dei» Андрій Доценко.
Як зазначив звідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням, лікар з багаторічним стажем Генрік Ткач: «Наявність такого ліжка дозволить жінкам народжувати в більш комфортних умовах. А найголовніше, при зручному положенні породіллі можна уникнути травмувань малюків при народженні. Це беззаперечно вагомий крок вперед до надання якісних медичних послуг та безцінний подарунок для відділення».
Відразу після підписання акту прийому-передачі головний лікар ЦРЛ Анатолій Тесленко разом з медичним персоналом відділення перевірив функціональність ліжка. Місцева влада в особі голови ради Олександра Гулака та заступника голови райдержадміністрації Івана Розная зазначили, що реалізація подібних проектів важлива для досягнення спільних цілей, направлених на розвиток та процвітання району. Останнім часом медична галузь отримує належне фінансування. Безпосередньо, минулого року з районного бюджету було профінансовано закупівлю обладнання для реанімації новонароджених. Тому, конкретними справами розвіюється міф про закриття пологового відділення.
А з початку року в Макарівській ЦРЛ на світ народилось 39 немовлят.

Останні зміни Четвер, 08 березня 2018 06:50
Прочитано 384 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі