Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Як на Макарівщині виробляють комплектуючі до електроприладів

Середа, 14 лютого 2018 08:34 Автор 

З 2008 року в с. Маковище Макарівського району підприємство «Пульс-А» виробляє комплекти проводів та євро шнури мережні для вітчизняних підприємств-виробників побутової техніки. Серед них відомі марки: «Saturn», «Термія», «НоваТек». ТОВ «Пульс-А» зареєстроване в районі, надає місцевим жителям роботу та сплачує податки до районного та державного бюджетів.

 

 

 


«Унікальність «Пульс-А» полягає у використанні німецького обладнання, яке має високу продуктивність та не велику енергоємність. Тому одночасна робота на такому обладнання 10 працівників замінює роботу 40. На сьогодні не багато підприємств малого та середнього бізнесу в Україні мають подібне обладнання. Але глобалізація виробництва та дешевий ринок китайської продукції створюють певні проблеми із пошуком вигідних замовників, але ми «беремо» своїх покупців якістю продукції», - розповідає директор підприємства Андрій Павловський.
Замовлень найбільше буває у «гарячі» місяці – це серпень-грудень. Об’єми виробництва в цей період на підприємстві складають 40-50 тис. комплектуючих за місяць. Тому і по якості продукції, і по темпам виробництва тут готові конкурувати із закордонними фірмами.

 


Хоча, за словами директора, дефіцит технічних виробничих спеціальностей на ринку праці дається в знаки, на підприємстві проводять навчання для працівників. Тому, при бажанні працювати, навчитись може кожен.
На запитання, як досягти успіху у малому та середньому бізнесі, і керівник, і працівники відповідають, що тільки завдяки високій якості виробленої продукції і зниження собівартості. Тому підприємство багато уваги приділяє сучасним стандартам виробництва має Європейський сертифікат якості.

Підприємство активно співпрацює із сільською громадою – надає спонсорську підтримку місцевій футбольній команді, дитячому садочку. І саме така співпраця, особливо в умовах децентралізації, сприяє розвитку та фінансовій стабільності громад і місцевого бізнесу.

 

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 19:49
Прочитано 1087 разів
Оцініть матеріал
(3 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі