Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Знайдено понад 450 боєприпасів на Макарівщині

Понеділок, 12 лютого 2018 14:40 Автор 

Вже третій день поблизу с. Калинівка, що на Макарівщині в «солдатському лісі» група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області, працівники Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, муніципальної та національної поліції працюють над ліквідацією вибухонебезпечної знахідки – боєприпасів часів II світової війни.

Один із місцевих жителів повідомив, що знайшов підозрилий предмет, схожий на снаряд просто посеред лісу. Але то була лише вершина «айсберга».  Спеціалісти піротехніки та рятувальники за допомогою металошукача на цьомуц місці вже знайшли та знешкодили понад 450 боєприпасів. Наразі місце розміщення боєприпасів охороняється, а роботи тривають і далі.

За інформацією директора Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталія Гедзя, скоріш за все це склад боєприпасів подій 1943 року. Тоді 8-9 листопада відбувались бої за визволення Макарівщини від німецько-фашистських загарбників на шосе Київ-Житомир. 8 листопада було визволено смт Макарів, 9 листопада – с. Калинівку, а 13 листопада – м. Житомир.
Ще довго відголоски війни будуть нагадувати сучасникам про нищівну та смертельну дію зброї. Якщо вам довелось знайти підозрілі предмети, ні в якому випадку не беріть їх до рук та не намагайтесь перемістити, негайно викликайте поліцію та рятувальну службу за тел.. 101, 102. Бережіть себе.

До речі, поблизу цієї місцевості знаходиться автозаправна станція і можна тільки уявити масштаби лиха, яке могло б трапитись...

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 19:51
Прочитано 577 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі