Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Чи вигідно на Макарівщині вирощувати фрукти та ягоди?

Середа, 24 січня 2018 14:11 Автор 

Макарівщина багата на родючі землі і цілеспрямованих людей. «Макарів діловий» в гостях у Сергія Блажевського – аграрія, який в селі Пашківка Макарівського району на власному підприємстві успішно вирощує полуницю та яблука.
Підприємство ТОВ «Пашківський сад» було відкрито у 2007 році. Виробничі обсяги не дуже великі: 10 га садів яблук та 5 га – полуниці. З них мінімальна врожайність яблук – 40 тон/га, полуниці – 20 тон/га. Продукція реалізується у супермаркети м. Києва, у Макарівському районі її можна придбати у власному магазині на території підприємства або ж у ПП Михайловський та ПП Тарасюк.

 

У розмові директор підприємства та вчений агроном із багаторічним досвідом Сергій Блажевський розповідає, що Макарівщина для нього – рідний край, тому і вирішив 10 років тому відкрити підприємство, яке постійно розвивається і вдосконалюється. Навіть незважаючи на примхи природи. Так, минулого року мороз знищив майже 90% врожаю.

 

На підприємстві працевлаштовано 9 чоловік. Щороку сплачується близько 100 тис. грн. податків до місцевого та районного бюджетів, надається волонтерська допомога фруктів у зону АТО.
Минулого року було відкрито новий напрямок роботи – виробництво екологічно-чистого пастеризованого яблучного соку. Придбати його кожен може у магазині підприємства за ціною 30 грн. за 1 л.

 

 


Перспектива на 2018 рік – засадити саджанцями полуниці ще 20 га землі.
За словами Сергія: «Аграрний бізнес завжди ризик, адже це і непередбачувані погодні умови, і шкідники. Але земля на Макарівщині родюча і щедро віддячує за працю, якщо правильно дотримуватись сівозміни і любити працювати на ній. Наше підприємство з квітня місяця 2018 року знову набиратиме працівників на роботу, тому якщо любите працювати на землі – ласкаво просимо».
Цим матеріалом ми розпочинаємо цикл репортажів із підприємств та організацій, які ведуть свій бізнес на Макарівщині, сплачують податки до місцевих та районного бюджетів та дають людям роботу. Повірте, нам дійсно є чим пишатись в районі і люди мають про це знати. Якщо маєте інформацію якою бажаєте поділитись, пишіть нам у коментарях до постів або в особисті повідомлення у ФБ.

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 20:07
Прочитано 711 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі