Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Спасти Іванку

Понеділок, 22 січня 2018 07:47 Автор 

На Макарівщині спільними зусиллями рятують від раку маленьку бишівчанку Іванку Олійник. Дівчинці ще не виповнилося й року, а лікарі поставили страшний для дитини діагноз - Нейробластома шиї. Потрібне термінове дороговартісне лікування. Мешканці макарівщини не стали осторонь горя, що трапилось в родині. На банківські рахунки батьків небайдужі люди перераховують матеріальну допомогу, районні колективи організували благодійний концкерт на підтримку лікування дівчинки. 

27 січня 2018 року у її рідному селі Бишів відбудеться благодійний ярмарок для збору коштів на лікування Іванки. Ярмарок розпочне роботу з 07.00 год. ранку біля місцевого будинку культури. Усі бажаючі матимуть змогу жертвуючи кошти, придбати: їжу, солодощі, гарячі напої, сертифікати на косметичні послуги, вироби "hand made", виміряти рівень глюкози в крові і ще багато цікавих лотів. 

Для тих, хто бажає надати матеріальну допомогу, свої товари та послуги для проведення благодійного ярмарку можна звернутись до його організаторів за тел. 066-00-767-96 Валентина. Не буває чужого горя, є спільна мета - врятувати життя дитини! 

Останні зміни Понеділок, 22 січня 2018 08:15
Прочитано 1157 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі