Версія для друку
Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Де буде лікуватись малеча у Фастові?

Вівторок, 09 січня 2018 10:28 Автор 

Скaндaл із дитячою лікарнею у місті Фастiв. Відтепер жителі міста та району вимушені ходити з дітками до двох різних лікарень, аби отримати допомогу. Відділення дитячої консультації терміново переїхало на третій поверх приміщення районної лікарні, де на одному поверсі приймають як дорослих так і зовсім маленьких дітей.

У Фастівському центрі первинної медико-санітарної допомоги лікувалися і жителі міста, і всього району. Однак буквально перед Новим роком міська рада вирішила створити власну лікарню і зі старого приміщення вигнала дитячу поліклінку. Та вимушено переїхала до іншої будівлі, але на третій поверх, геть не пристосований для прийому малечі.

Фастівські активісти кажуть – причина у гонитві за бюджетними грошима. Мер Фастова Михайло Нетяжук начебто нaвмuсно розділив старий заклад на 2, аби отримати для міської лікарні більше державних коштів.

Ні мера міста Михайла Нетяжука, ні його профільних заступників ми на робочому місці не знайшли. Вони, нібито, поїхали у відрядження. Тим часом, мами з візочками обіцяють перекрити залізницю, якщо дитячу консультацію не перенесуть у належне приміщення.

 

Джерело: https://ukrainians.today/skandal-u-dytyachij-fastivskij-likarni-mamy-z-vizochkamy-pogrozhyyut-perekryty-zaliznytsyu

Останні зміни Вівторок, 09 січня 2018 10:35
Прочитано 434 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ