Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Де моя маршрутка?

П'ятниця, 05 січня 2018 12:06 Автор 

Маршрунті перевезення пасажирів. Це надання послуг населенню, чи банальне заробляння грошей, де пасажир – на останньому місці?
За численними скаргами мешканців Макарівщини та на власному досвіді модна переконатись, що зерно правди за останньою фразою...
Два роки тому внаслідок численних конкурсів та тендерів на обласному рівні, Макарівський район нарешті отримав офіційного перевізника, який правдиво запевнив, що послуги по перевезенню пасажирів буде надавати на найвищому рівні, пенсіонерів, інвалідів і учасників бойових дій будуть перевозити безкоштовно, ціни на проїзд для інших пасажирів будуть помірними ( хоча й працюють без особливих доходів. Усе на благо громадян).
Сьогодні 2018 рік, а віз і нині там.
Біля станції метро «Житомирська» у Києві, де розташовані імпровізовані «зупинки» маршруток, місця для очікування транспорту геть не обладнані. І якщо влітку з пилом та гулом машин обабіч дороги ще сяк-так можна миритись, то взимку – караул! Люди в черзі місять грязь та сніг, а на голову сипле дощ. При цьому, водіям часто не важливо, які торби в руках у пасажира, платити треба на вулиці, щоби водій бува не забув взяти з когось гроші за проїзд! І якщо вам потрібно їхати маршрутом Київ-Макарів, або Макарів-Київ, але припустимо до с. Березівка, то маєте не заходити до маршрутки, чекати доки набереться пасажирів до Києва і їхати стоячи до свого села. Така собі дискримінація, якщо платиш менше 27 грн.!
Але апогеєм абсурду послуг перевезення пасажирів на Макарівщині є той факт, що маршрутку на зупинках сіл по Житомирській трасі можна прочекати цілу годину, а водій, не, дивлячись на підняті руки людей, просто проїде повз. І з с. Копилів до Макарова у перший день нового року довелося доїжджати на автобусі, що рухався в напрямку м. Житомир, а потім від зупинки на 51 км. на таксі за подвійну плату (бо святковий день). За словами мешканців сіл Макарівського району, що знаходяться на Житомирській трасі, такі випадки нехтування пасажирів з боку водіїв маршруток відбуваються постійно. Рейсова маршрутка зупиняється на зупинці лише у тому випадку, якщо в салоні є пасажири, яким треба вийти. Якщо ж ні, то водій неодмінно зробить вигляд, що вас на побачив. Часто через таке нахабне ставлення люди запізнюються вранці на роботу, адже доїхати до Макарова із «цивілізованих» сіл стає досить важко. Ці факти дають право стверджувати, що контролю за діями водіїв немає ніякого і саркастична пісня Кузьми Скрябіна «Їде маршрутка, як велика собача будка...» і досі залишається актуальною...
Завтра Святвечір. Якщо ви пасажир і збираєтесь відвідати рідних або друзів, які мешкають у селі, подбайте про те, як будете добиратись додому заздалегідь, бо снігу і саней за Гоголем мабуть реальніше дочекатись, аніж маршрутку на зупинці! Не мовчіть і вас почують!

Прочитано 962 разів
Оцініть матеріал
(6 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі