Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Чи можна ловити рибу в зимовий період

Четвер, 30 листопада 2017 12:53 Автор 

Правилами любительського та спортивного рибальства, промислового рибальства встановлено заборону на вилов риби на зимувальних ямах. У річках зимувальні ями (місця масового скупчення риб) знаходяться у найбільш глибоких місцях і з уповільненою течією. В інших водоймищах вони, як правило, розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел.
В зимовий період, внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби. Щоб не допустити цього, звертаємося до всіх користувачів водних угідь, товариств мисливців і рибалок, громадських активістів з проханням, вести спостереження за станом зимівлі риб, своєчасно проводити аерацію води.
На водоймах Київщини встановлено строк заборони на промисловий, любительський і спортивний вилов риби з 1 листопада 2017 року на зимовий період 2017-2018 років. Перелік заборонених місць для вилову риби (зимувальних ям) затверджено наказом Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області № від 26.10.2017 № НОД-110/6 http://darg.gov.ua/_perelik_zimuvaljnih_jam_2017_0_0_0_4839_1 .html.
Закликаємо всіх рибалок-любителів дотримуватись правил лову риби в зимовий період в дозволених місцях.

Наголошуємо, що за порушення правил рибальства на зимувальних ямах карають адміністративним штрафом у розмірі від 34 до 850 грн. залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400-6800 грн або позбавлення волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову, а також улову. Крім штрафу, порушнику нараховується штраф за кожну виловлену рибину.

Прочитано 540 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі