Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

На Макарівщині вшанували Героїв Революції Гідності

Вівторок, 21 листопада 2017 16:22 Автор 

Спокійно, тихо із присмаком смутку та печалі сьогодні у концертному залі Макарівського районного Будинку культури пройшла історична година пам'яті, присвячена Дню Гідності та Свободи. Чомусь глядачами в залі були в основному учні середніх та старших класів Макарівських навчальних закладів.
Дітям показали документальний короткометражний фільми про історичні події листопада 2013 - лютого 2014 року в столиці України та виїзди до зони АТО волонтерів району, створений ПП “Авіс”, та фільм режисера Л.Кантера “Добровольці божої чоти” про оборону міжнародного аеропорту “Донецьк”. Про патріотизм, героїзм та самовіддану любов до України говорили учасники та свідки подій 2013 року  Революції Гідності.
4 роки минуло з тої дати, коли про свій вибір українці заговорили голосно і рішуче, коли було прийняте спільне рішення – боротися за свою Волю і Долю. Але боротьба ця триває і сьогодні. Про це варто пам’ятати і вчити цьому наших дітей не лише у дні пам’яті, а завжди і скрізь! Особливо, коли є спокуса сісти в не тверезому стані за кермо, дати хабаря поліцейському, лікарю, вчителю, чиновнику... За це вже заплачено... надто дорого... чиїмось життям...

Прочитано 368 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі