Версія для друку
Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Маєте ідеї для молодіжних проектів Київщини? Куди йти і що робити? Читайте далі

Вівторок, 07 листопада 2017 09:25 Автор 

Представники новоствореного управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації на виїзній презентації під назвою «Вікна можливостей» познайомили громадські організації та ініціативну молодь Макарівщини з реальними можливостями самореалізації, розвитку, реалізації власних ініціатив, а також можливостей партнерства.

В рамках комплексних програм підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» та програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки передбачено фінансування подібних проектів.


На Макарівщині громадським ініціативам за корисною інформацією можна звернутись до сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації. Якщо маєте цікаві ідеї, реалізація яких потрібна громаді, які зможуть охопити більше коло людей (не тільки село, селище, один район), обласна адміністрація обіцяє фінансову підтримку (на конкурсній основі звісно). Як правильно документально оформити свої думки та ідеї, знайти однодумців та написати конкурсну заявку, яка здатна перемогти, отримати обмін досвідом з тими, кому вже вдалося реалізувати свої проекти, також можна ознайомитись на таких інформаційних ресурсах:

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА
http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/upravlinnya-molodizhnoi-politiki-ta-na/
https://www.facebook.com/UMPtaNPVKODA
Телефон: (044) 286-86-58
+38 095 846 55 89
+38 098 798 51 92
м. Київ, пл. Лесі Українки. 1; 5,10 поверх.

Звісно, враховуючи сучасний загальний стан фінансування обласних програм, у "райдужні перспективи" цього разу можна не вірити. Але, спробувати варто, хоча б для того, щоби знати свої бажання та можливості!

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 20:26
Прочитано 331 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ