Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Призначено головного лікаря Макарівської ЦРЛ

П'ятниця, 03 листопада 2017 15:35 Автор 

Нарешті в районній лікарні призначено головного лікаря. Про це заявив голова Макарівської районної ради Олександр Гулак на офіційній сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-482783001930520/?fref=ts.
Новим керівником ЦРЛ став 43-річний завідуючий відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог Макарівської ЦРЛ Анатолій Тесленко.
Анатолій Леонідович – людина не публічна, тому пересічні мешканці району знають про нього не багато. Але, на коротеньке телефонне інтерв’ю лікар погодився відразу після засідання сесії. Ексклюзив для читачів МД. Важлива інформація про нового головного!
- МД: Ваш досвід роботи в медицині?
- Анатолій Тесленко: З 1998 року прийшов працювати лікарем-інтерном у відділення реанімації Макарівської ЦРЛ (саме відділення почало функціонувати з 1997 року). З 2001 року і по цей час очолюю відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, паралельно веду лікарську практику у приватній клініці.
- МД: Після призначення на таку високу адміністративну посаду плануєте залишити роботу у відділенні?
- Анатолій Тесленко: Я дуже люблю свою роботу. Мені важко було погодитись на цю посаду. Разом з тим, люблю і переживаю за долю закладу, в якому працюю. Гадаю, відповідальність за прийняті рішення значно зростає, коли головний лікар живе у тій громаді, де працює. Я з родиною мешкаю в Макарові і в моїх інтересах як лікаря, чоловіка і батька не допустити закриття закладу. Скажу лише одне, якщо у нашому пологовому відділенні не будуть народжуватись діти (наразі на 600 малюків, лише 200 породіллі Макарівщини народжують у ЦРЛ) і не будуть оперувати пацієнтів, ми просто не зможемо функціонувати як районна лікарня(.
І ніяка адміністративна робота не може завадити лікарській практиці. Я залишаюсь на посаді лікаря-анестезіолога на 0,5 ставки і буду брати чергування у відділенні на вихідні дні. Адже лише лікар-практик може знати проблеми і пацієнтів , і персоналу зсередини.
- МД: Якими будуть Ваші перші кроки на новій посаді:
- Анатолій Тесленко: Найперше, що маю зробити, до того, як підпишу контракт з районною радою – ознайомитися з результатами фінансово-економічного аудиту закладу! Вважаю не доцільним брати на себе відповідальність за дії попереднього керівництва. Маю плани щодо вирішення кадрових питань та «реанімування» пологового відділення. Знаю, що в умовах медичної реформи важко робити зміни, які б влаштовували всіх, але це можливо. Мені подобається гасло: «Зарплатня лікаря, ходить за пацієнтом». Хочу, щоб у Макарівську ЦРЛ пацієнти приходили не через безвихідь, а за бажанням. Оце і буде основним моїм завданням на новій посаді.
Цікаво, а якої думки про свого керівника підлеглі у відділенні? Коротка характеристика лікаря: Анатолій Тесленко розумний лікар-дипломат. Він із будь-якої ситуації знаходить неконфліктний вихід, конкретний у своїх переконаннях та діях, мало говорить і багато працює.
Беручи до уваги «цікаву» діяльність попереднього головного лікаря ЦРЛ Олександра Рєзнікова, будемо знайомити наших читачів із роботою нового керівника і моніторити його рішення! Сподіваємося на тісніший контакт районної лікарні з місцевими ЗМІ! Будьте здорові, не хворійте)

Останні зміни П'ятниця, 03 листопада 2017 15:54
Прочитано 1413 разів
Оцініть матеріал
(4 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі