Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Перші збитки пожежі в Калинівці

Четвер, 28 вересня 2017 07:42 Автор 

Міністр оборони Степан Полторак під час воєнного кабінету у Президента Петра Порошенка, заявив, що наслідки вибухів у Калинівці могли бути більш трагічні, адже Збройні Сили України зберігали там чималий арсенал зброї, в тому числі великокаліберні ракети. При цьому в арсеналі ще було місце, щоб прийняти більше озброєння на зберігання. “Цей арсенал потенційно міг прийняти 140 тисяч тон. Там знаходилось 83 тисячі тон боєприпасів”, – заявив міністр.За його словами, 68 тон – це були боєприпаси, готові до застосування, решта – це компоненти до боєприпасів та металобрухт. Міністр також повідомив, що у 2014 році на сховище поблизу Калинівки було виділено 500 тисяч гривень, а в цьому році на цей об’єкт виділено 25 мільйонів гривень.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляє, що Україні буде вкрай складно відновити знищений вибухами на артилерійських складах у м.Калинівка Вінницької області, м Балаклія Харківської області та м Сватове Луганської області бойовий запас. Перші дані розслідування свідчать, що на складах боєприпасів у м. Калинівка не працювала пожежна сигналізація, а такоже не вистачало 50% технічних засобів охорони. Тут дійсно є над чим замислитись країні, на території якої фактично ідуть бойові дії. 

 

Джерело: http://ibilingua.com/stalo-vidomo-skilki-boyepripasiv-bulo-na-vijskovih-skladah-u-kalinivtsi, https://ua.censor.net.ua/v457237

 

Останні зміни Четвер, 28 вересня 2017 08:04
Прочитано 337 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі