Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Чим займається молодь в селі?

Понеділок, 21 серпня 2017 06:37 Автор 

Ні для кого не є секретом, що сучасна молодь формує наше суспільство в майбутньому. Від рівня їхньої освіченості та вмінні використовувати свої таланти й здібності залежить, подеколи, подальше існування цілої нації.
Тут постає питання: чи доцільно батькам ще з наймолодшого віку своєї дитини звертати увагу на її схильності до того, чи іншого виду діяльності?
Зараз люди почали ставити акцент на духовно-культурному вихованні молоді. Створено маса творчих гуртків (живопис, музика, поезія), спортивних секцій (волейбол, футбол, баскетбол), квести, фестивалі, тренінги по вивченню різних розділів гуманітарних та технічних наук. Але проблема ось в чому: недоступність цих занять в селах, селищах та, взагалі, населених пунктах з низьким розвитком інфраструктури. Все більше юних особистостей «затягує в свої пазурі» аморальний спосіб життя: вживання спиртних напоїв та легких наркотиків, тютюнопаління, безконтрольні ранні статеві контакти.
Тож кого винити будемо? Батьків? Місцеву владу? Чи саму молодь?
Відповідь дати складно.
Село Северинівка. Почувши цю назву, ми одразу асоціюємо її з мальовничою природою, новозбудованими котеджами. Картина кардинально змінюється, коли ми дізнаємось про іншу сторону медалі: часткова відсутність "благ" цивілізації, високий рівень безробіття (а це, до речі, і є основною проблемою становища сучасного суспільства на даний момент), незацікавленість в розвитку села населення, яке тут проживає. Про який духовний та культурний розвиток взагалі можна говорити? Місцева влада не здатна вплинути на народ, народ, зокрема батьки, не здатні вплинути на своїх дітей чи правильно виховати їх за принципами моралі, як виховують справжніх громадян своєї держави.
І що ми отримуємо в результаті? Злочинність та безкарність, пропаганда алкоголю, наркоманії та проституції. Ще гірше – вбивства та самогубства.
 місцевої влади до виховання молоді.

Село Колонщина. Тут сільська рада активно бере участь в культурному розвитку села. За декілька років було збудовано дитячий садочок за європейськими стандартами, кардинально змінено інтер’єр школи, а також впроваджено технологію навчання учнів початкової школи «Розумники» («Smart Kid’s»). Волейбольна команда школи вже третій рік підряд займає призові місця на районних змаганнях серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів.
На території села діє студія розвитку дитини «Територія творчості», в якій працюють Клуб спортивних бальних танців «Амелія», проводяться заняття з айкідо та йоги, тренування та курси з вивчення англійської, китайської мов. Повітроплавне товариство «Монгольф'єр»в рамках міжнародного фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна» побило один з Всеукраїнських рекордів: вперше в нашій державі в небо вдалося підняти 2 повітряні кулі, з’єднані між собою стропою (натягнутою мотузкою), по якій пройшов екстремал-хайлайнер. Рекорд було зафіксовано Національним реєстром рекордів України – 660 метрів. Також в селі активно займаються творчістю ансамблі «Берегиня», «Джерело»та «Червоні маки». Щороку вони беруть участь в фестивалях, зокрема, дитячо-юнацькому конкурсі сучасної пісні «Калиновий дзвін» та оглядах художньої самодіяльності.
Разом з тим, під постійною опікою громади знаходяться сім’ї, що потрапили в складні життєві обставини.
Для чого це все робиться? Щоб уникнути внутрішнього емігрування молоді в місця з більш розвиненою індустрією або в іншому випадку – за кордон. Вони «втікають» саме туди, де можуть себе реалізувати, де створено всі умови для цього, де є можливість «знайти себе».
І кожен з нас має усвідомлювати, наскільки ситуація в населеному пункті та рівень його розвитку може впливати на формування майбутнього суспільства, а, зокрема, на сучасну особистість. Важливо лише одне – щоб це усвідомили люди, які є відповідальними за це.

 

Останні зміни Понеділок, 21 серпня 2017 19:08
Прочитано 795 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі