Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Пішохідний перехід смерті. Чому гинуть люди в с. Небелиця?

Середа, 09 серпня 2017 17:45 Автор 

Сьогодні на трасі Київ -Чоп в селі Небелиця, що на Макарівщині на пішохідному переході було збито 15 річного юнака. Від отриманих травм, хлопець помер на місці трагедії...
Очевидці розповідають, що авто, водій якого здійснив наїзд, рухалося з великою швидкістю, про це свідчить також характер пошкодження автомобіля.
Взагалі, помирати на цьому місці траси для мешканців с. Небелиця стало вже закономірністю. Місцеві розповідають, що здебільшого молоді чоловіки та хлопці тут гинуть досить часто. І ще нікому не вдалося вижити... якщо на цьому відрізку дороги збивають людину, вона неодмінно гине. За останні десятиліття дорога забрала близько 20 мешканців села.
Небелицький сільський голова Любов Бабенко показує товстенну папку з листами, пропозиціями та численними проханнями на адресу очільників державних служб автомобільних доріг Київської області, України посприяти тому, щоб на цій ділянці дороги припинили вбивати людей. 

 

Пішохідному переходу на швидкісній автомобільній трасі тут давно не місце. Вона розповідає, що неодноразово, спілкуючись із представниками вищезазначених структур, слізно просила, побудувати надземний перехід. Але, віз і нині там... Мотивація така: на трасі Київ-Чоп у Київській області є більш небезпечні місця, ніж цей перехід, до того ж, село у цій частині густо заселене і збудувати перехід у цьому місці немає можливості. Крім того, часто цей перехід навіть не освітлюється у темну пору доби!
Ще б пак, траса розділяє село на дві частини і пішохідний перехід якраз знаходиться у тому місці, де людям найзручніше переходити дорогу! А водії, у більшості випадків, чомусь не звертають увагу на дорожню розмітку та знаки! І люди продовжують гинути! Чи не є це важливим аргументом, щоб ті, хто має забезпечувати належний стан доріг, нарешті почали виконувати свою роботу?
Натомість, у генеральному плані с. Небелиця проектантами було зазначено, що надземний перехід у цьому місці необхідний і Любов Бабенко показала його можливу схему на карті... Виходить, перешкод для його будівництва спеціалісти не побачили?

 

«МД» звертає увагу усіх не байдужих людей підтримати ініціативу прибирання з доріг для автомобілів наземних пішохідних переходів і будівництва безпечних надземних або ж підземних переходів. адже це проблема не одного села чи навіть району, а державного масштабу. І вона потребує негайного вирішення. 
Про поведінку водіїв на дорогах, це окрема історія. У будь-якій ситуації варто пам’ятати одне – трагедії на дорогах стаються миттєво! І черговий мешканець с. Небелиця уже ніколи не повернеться додому...
P.S. Жителі села помітили дивний збіг, що трагедії життя людей трапляються саме на цій ділянці дороги – 66 км. до м. Київ та 66 км. до м. Житомир. Ця точка і є цим «пішохідниим переходом смерті», так охрестили його місцеві.

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 12:59
Прочитано 1012 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі