Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

У Макарівському районі організовано пункти охолодження, де можна врятуватись від спеки

Четвер, 03 серпня 2017 15:36 Автор 

Сьогодні при Макарівській райдержадміністрації було проведено нараду з питань організації пунктів охолодження та ведення обліку громадян, які звернулися до лікувальних закладів стосовно надання медичної допомоги в зв'язку з погіршенням самопочуття внаслідок погодніх умов, встановлення обмеження руху великогабаритного транспорту на дорозі Р04 Київ — Фастів — Біла Церква — Звенигородка у зв'язку з підвищенням температури повітря та визначення місць можливого облаштування “острівців безпеки” на вулицях та дорогах населених пунктів Макарівського району.
Наразі в районі організовані пункти роздачі питної води та надання первинної допомоги при погіршенні самопочуття внаслідок високої температури навколишнього середовища. Зокрема дані пункти організовані у фельдшерсько-акушекських пунктах, медичних амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, відділенні невідкладної допомоги Макарівської центральної районної лікарні та двох аптеках в смт Макарів. Станом на 03 серпня до медичних закладів району не було звернень щодо погіршення самопочуття внаслідок встановлення тривалої серпневої спеки.
Стосовно “острівків безпеки” було вирішено розглянути можливі пропозиції та здійснити обстеження потенційних місць встановлення даних острівків, залучаючи представників служби автомобільних доріг, Національної поліції та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Джерело: сайт Макарівської райдержадміністрації

 

Останні зміни П'ятниця, 04 серпня 2017 09:47
Прочитано 440 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі