Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Перспектива екологічної катастрофи на Макарівщині

Вівторок, 01 серпня 2017 13:56 Автор 

Усі ми хочемо жити у красивих чистих будинках, їсти здорову їжу, носити якісний одяг, народжувати здорових дітей і милуватись красивою природою навколо. Але, чомусь люди влаштовані саме так, що в прагненні до досконалості та зручності в житті, ми часто припускаємось невиправних помилок, які в майбутньому можуть стати роковими... І якщо не почати змінюватись зараз, завтра може бути вже пізно.
Жителі с. Калинівка Макарівського району звернулись до муніципальної поліції з повідомленням, що у річці Фоса масово гине риба. На їх думку, уся причина в тому, що підприємство ТОВ «ОВОСТАР ЮНІОН», яке займається виробництвом яєчного порошку, зливає відходи прямо у водойму, яка впадає у річку Здвиж. Після кожної такої «процедури» щовечора в селі стоїть неймовірний сморід. Людям увірвався терпець, адже керівництво підприємства вже який місяць ніяк не реагує на скарги і труїть не тільки рибу, а й людей.
ТОВ «ОВОСТАР ЮНІОН» орендує приміщення колишнього молокозаводу в с. Калинівка, де виробляє яєчні продукти. В мережі Інтернет підприємство позиціонує свою продукцію, як екологічно чисту, здорову та безпечну для людей. Тому, на думку ТОВ «ОВОСТАР» є поки що єдиним в Україні виробником якісних рідких яєчних продуктів. Ось таке собі позитивне підприємство. Але, думка кардинально змінюється, коли відчуваєш увечері всі «аромати» такого супер виробництва. Працівники Макарівської муніципальної поліції спільно з місцевим телебаченням та санітарними спеціалістами 31 липня 2017 року здійснили виїзд на об’єкт і були вражені побаченим. Труба, з якої текла невідома біла пінна речовина, була направлена прямо до водойми – річки Фоси. І працівник заводу навіть не звернув уваги, що грубе порушення фіксують та знімають оперативне відео. При цьому, чоловік заявив, що «нікого він на боїться і йому за це нічого не буде". Наразі, за його словами, державні лабораторії не мають таких повноважень та відповідних дозволів, щоби проводити перевірку хімічного складу водойми... Підприємство це – закритого типу, тому стороннім туди ходу немає! Ось і можна так відверто нехтувати екологічними нормами виробництва!

Фото з місця просто вражають!

 tmp 10935 2017 0731 120114 0061088695952

 

Де межа людської гідності, байдужості і терпіння? Невже для того, щоб припинити такий промисловий безлад потрібно статися лиху? МД береться знайти відповідь, хто зможе перевірити забруднену водойму і запобігти екологічній катастрофі на Макарівщині?

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 14:46
Прочитано 644 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі