Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

На Макарівщині проведено навчання по територіальній обороні

Понеділок, 03 липня 2017 13:35 Автор 

У зв'язку з вдосконаленням системи захисту промислових об'єктів від нападу, днями працівниками Макарівської муніципальної поліції спільно з охоронною фірмою ТОВ "Багратіон - М" та військовими Макарівського РВК на одному із підприємств Макарівщини були проведені навчання по територіальній обороні в рамках навчань, організованих ГО "РУХ 100" (сприяння територіальної оборони України". 

Рух100 було засновано в 2015 році. Серед засновників та ініціаторів Руху сприяння територіальній обороні України є великі загальноукраїнські структури, такі, як Молодіжний клуб Джура, Молодіжний націоналістичний конгрес, Український Легіон, Пласт - національна скаутська організація України, а також дещо менші, але не менш ефективні організації Центр спеціальної тактичної підготовки «БІЛИЙ ВОВК», Українська резервна армія та Українська жіноча варта та ін. РСТОУ ‒ це некомерційна та позапартійна громадська ініціатива, яка виникла в результаті співпраці громадських об’єднань, військово-патріотичних організацій та ініціатив, центрів початкової військової підготовки, та громадських активістів з метою сприяння територіальній обороні України. На Макарівщині планується створення осередку цієї громадської організації для підвищення патріотичного духу серед молоді та сприяння захисту території району від зовнішніх загроз. 

Як показав досвід, українці найбільше довіряють волонтерським організаціям, рівень довіри до яких перевищив довіру до церкви і Збройних сил України і сягнув 66% серед опитаних від початку АТО на сході України. 

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 15:04
Прочитано 1001 разів
Оцініть матеріал
(2 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі