Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

День медичного працівника на Макарівщині

Неділя, 18 червня 2017 09:30 Автор 

Окремо, грамотами голови Київської облдержадміністрації були відзначені заступник головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні Анатолій Йовенко та головна медична сестра центральної районної лікарні Світлана Ісідорова. Грамоти від голови Макарівської районної ради та Макарівської райдержадміністрації були вручені завідуючому відділення анестезіології Анатолію Тесленку та завідуючій медичною лабораторією Любові Тарасенко.
Головного лікаря КЗ "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Сергія Соломенка було відзначено грамотою голови Київської облдержадміністрації та грамотою голови Макарівської районної ради, голови Макарівської райдержадміністрації.
Також Олександр Гулак та Тетяна Семенова вручили грамоти та привітали з наступаючим святом працівників первинної ланки медицини району. Це люди, які працюють у сільській місцевості і щоденно, а дехто навіть і цілодобово, перебуває в контакті зі своїми пацієнтами, стоячи на варті їхнього здоров’я і життя.
Лікувально – профілактичний процес в медичних закладах КЗ «Макаріський центр ПМСД» забезпечують 151 медичних працівників, з них лікарів –31 в т.ч. 4 - вищою категорією, 8 – першою, другою – 4; середніх медичних працівників - 120 в т.ч. 38 - вищою категорією, 15 – першою, другою – 9.

Останні зміни Вівторок, 27 червня 2017 17:14
Прочитано 450 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі