Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

У Київській області спекли найбільший в Україні коровай

Середа, 14 червня 2017 13:35 Автор 

Минулого тижня, я у Національному комплексі «Експоцентр України, проходила найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
Сільгоспвиробники Макарівського району також взяли участь у формуванні обласної експозиції і презентації виробленої сільгосппродукції: ТОВ «Алдолат» (сири), ТОВ «Весна-2011», ТОВ «Пашківський сад» (полуниця), ТОВ «УкрЕкоХліб», ТОВ «Українські печериці», СФГ «Бах і сім’я», ТОВ «Слов’яни», ТОВ «Ясногородська страусина ферма».
Виставка «Агро-2017» захоплювала всіх присутніх своїм різноманіттям. Серед численних експонатів Міжнародної агропромислової виставки Київська область гідно представила сільськогосподарські, переробні підприємства та фермерські господарства. Було встановлено рекорд по виробництву найбільшого за розмірами короваю і занесено в Книгу рекордів України.

Начальник відділу АПР Олександр Нечай

Останні зміни Середа, 14 червня 2017 17:46
Прочитано 469 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі