Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Додаткові перевірки для отримання біометричного паспорта

Вівторок, 13 червня 2017 06:27 Автор 

Громадянам України, з пропискою з тимчасово окупованого Криму чи окремих районів Донбасу, які не підконтрольні українській владі, які захочуть отримати закордонні біометричні паспорти знадобиться пройти додаткові перевірки.

Громадяни України, які зараз проживають на тимчасово окупованих територіях, також можуть виготовити біометричні паспорти для виїзду за кордон. Якщо вони залишились громадянами України, патріотами, але так сталось, що проживають на окупованих територіях, вони так само мають право отримати український біометричний паспорт, можуть це зробити в будь-якому підрозділі Державної міграційної служби або в центрах обслуговування громадян “Паспортний сервіс”. 

Якщо ви проживаєте, наприклад, в окупованому Криму, прийшли зробити закордонний паспорт, принесли паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, старий закордонний паспорт, то у вас ще можуть попросити додаткові документи для ідентифікації. Ці дії вимушені, громадянину додатково потрібно надати свідоцтво про народження, або військовий квиток, або інші документи – проводиться додаткова ідентифікація через інші органи влади і тоді видається закордонний біометричний паспорт. 

Джерело: http://ukrainians.today/ukrayintsiv-z-krymskoyu-chy-donetskoyu-propyskoyu-dlya-biometrychnyh-pasportiv-pereviryatymut-dodatkovo.

Останні зміни Середа, 14 червня 2017 17:49
Прочитано 618 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі