Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

У с. Копилів розстріляли собаку

Середа, 31 травня 2017 08:44 Автор 

"У неділю в селі Копилів по вулиці Макарівський, невідомий чоловік зайшов на приватне подвір'я і розстріляв собаку на привязі з рушниці.
Вранці господарі знайшли закривавлені тварину на подвір'ї. Викликали патруль поліції, який навіть не зайшов до потерпілих у двір. Не було проведено балістичної єкспертизи, не оглянуто місце злочину, не опитані сусіди, а також перевірка зброї яка є у мешканців даної вулиці. Постраждала від пострілу також машина, стояла у дворі. Тварина дивом вижила та витримавши 9годинну операції і кістки подроблених ніг їй збирали по шматках.
реакція поліції вражає,їм прямо було вказано подвір'я на якому проживає підозрюваний ,який відкрито погрожував пристрелили собаку.І виникає логічне питання ,що після таких інцидентів і такої реакції правоохоронних органів будь-хто може брати рушницю і стріляти вже певно по людях також. А потім зовсім спокійно прогулюватися щодня коло місця злочину, тим самим, підкреслюючи абсурдність слова закон в нашій країні".

 

Джерело: інформація адресована Макарівському відділенню поліції на публічній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=132265103995822&id=100016369995921&pnref=story.unseen-section

 

 

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 15:25
Прочитано 582 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі