Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Не дозвольте себе ошукати! Лазерний «лохотрон» знову їде в Макарів!

Понеділок, 29 травня 2017 07:48 Автор 

Виявляється, «спеціалісти» «Офтомеду» за допомогою так званого лазера в будинках культури, кінотеатрах та інших, не пристосованих для медичної практики приміщеннях, лікують людей по всій Україні. Центр дійсно має ліцензію, видану МОЗ України. Проте, його діяльність, як бачимо, вже не перевірялась роками. Адже ліцензія на медичну практику видається за умови провадження практики у спеціально відведеному для цього постійному приміщенні!

Але хто скаже краще про результати роботи лікарів, аніж самі пацієнти. Відгуків в мережі більше, ніж досить, щоб зробити відповідні висновки. Люди нарікають, що віддали гроші шахраям і «купилися» на лохотрон самі не знають як. Після проведених лазерних процедур та платних консультацій, пацієнтам не видали жодного чеку, а зір не тільки не покращився, є випадки, коли доводилось звертатись за допомогою до лікарів-офтальмологів.

Тому, поліція і прокуратура в різних областях вже давно «полює» за цими лікарями.

Журналіст «МД» також був на прийомі у лікарів цього медцентру . І з впевненістю заявляємо –  таке лікування – стовідсоткове шахрайство. Не дайте ошукати себе і цього разу. Шахраї у своєму оголошенні змінили лише назву центру, з наведених вище причин, а контактний телефон залишили той самий! І в тому, що це одна «шарашкина контора» немає сумнівів.

Пам’ятайте, здоров’я, то найцінніше, що маємо. І перед тим, як комусь сумнівному його довіряти, варто сто разів перевірити, перш ніж це робити.

В Макарівській ЦРЛ БЕЗКОШТОВНИЙ прийом пацієнтів лікар-офтальмолог здійснює щодня з 08:00 до 16:00 год. У середу та п’ятницю офтальмолог зі столичної клініки також проводить прийом пацієнтів. Бережіть своє здоров’я і довіряйте його лише перевіреним та досвідченим лікарям! 

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 15:29
Прочитано 984 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі