Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Львівське сміття на Макарівщині

Субота, 13 травня 2017 07:36 Автор 
 

5 травня під час патрулювання працівники Макарівської муніципальної поліції на території колишнього дитячого табору в с. Завалівка Макарівського району виявила гори сміття близько 80 м.куб., яке за ознаками (чеки, накладні, пакунки від продуктів харчування тощо) було привезене зі Львова!

 

Увесь час до 13 травня муніципальна поліція здійснювала патрулювання цієї території, щоб виявити зловмисників. Сьогодні вранці на те ж саме місце з львівськими номерами прибули 2 фури вщент забиті пресованим сміттям. За словами начальника Макарівської муніципальної поліції Віктора Єськова, затримані водії повідомили, що директор підприємства автоперевезень ФГ "АгроЗахідБуг" (де вони працюють) надав їм контакти місцевого жителя Макарівського району, який поінформував  про місце, де зручно можна вивантажити сміття. При затриманні вони пропонували заплатити гроші поліцейським, щоб ті "закрили очі" і не помітили розвантаження. Схема напрацьована і, мабуть, успішно діяла неодноразово... За документами накладних, місцем розвантаження фур є Дніпропетровська область і аж ніяк не Макарівський район! Тому, на місце події негайно було викликано правоохоронні органи для подальшого з'ясування ситуації.

Складається враження, що "львівське сміття" скоро заполонить всю Україну, і біда у тім, що місцеві жителі,  цьому активно сприяють, готові за гроші зробити зі свого дому смітник! Наразі особа "інформатора" встановлюється. Працівники національної поліції проводять слідчі дії. Редакція порталу обов'язково інформуватиме читачів про подальшу долю цього сміття і відповідальність водіїв. 

Подібні дії несуть за собою відповідальність за частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України – забруднення або псування земель. 

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 16:34
Прочитано 2104 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Коментарі  

# axabnrg 18.05.2017, 06:49
два населених пункти Сумщини отримали технічну допомогу від проекту DESPRO:
https://www.facebook.com/decentralisation/posts/1568614209839481
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі