Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Муніципальні поліцейські захистили медичних працівників

Вівторок, 25 квітня 2017 16:32 Автор 

Сьогодні працівники муніципальної поліції захистили медиків відділення реанімації та інтенсивної терапії Макарівської ЦРЛ від буйного пацієнта, який не на жарт налякав людей в білих халатах.

За словами медичних працівників, чоловік потрапив до відділення з ознаками психічного розладу, поводив себе неадекватно, намагався рвати одяг на працівниках, одній жінці навіть вивихнув пальця... На щастя, на той час у відділенні реанімації не перебували хворі, на апараті штучної вентиляції легень. Страшно просто уявити, щоб могло статися у іншому випадку. Медичний персонал, а це переважно жінки, не взмозі були вгамувати хворого, тому негайно викликали на допомогу поліцейських нацполіції. До лікарні приїхали двоє (хлопець та дівчина) і, мабуть оцінивши сутуацію, сказали медикам, що вони мають поспішати на інший виклик, натомість вони пообіцяли прислати нову бригаду поліцейських. Аж не віриться, але працівники Макарівського відділення поліції свідомо залишили сам-на-сам медиків (а не силовиків!) з пацієнтом, який на ноги підняв чи не всю лікарню.

Після майже години очікування, коли пацієнта намагались самотужки зв'язати хоча б бинтами, медики зателефонували до муніципальної поліції. Через 4 хвилини після дзвінка представники "муніципалки" втихомирили "дебошира" та заспокоїли медиків. При цьому довелося ще 2 рази викликати нацполіцію. Всі разом дочекались поліцейських, які і здійснили супровід хворого до спеціального закладу.

Колектив відділення висловлює щиру вдячність Макарівській муніципальній поліції за оперативність, розуміння та відповідальність. Сьогодні вони на власному досвіді переконались, що навіть не маючи достатніх повноважень, як в національних поліцейських, свою роботу можна виконувати якісно на найвищому рівні. Головне бажання знайти можливості, а не шукати виправдання, що перешкоджають це зробити. Хочеться вірити, що представники національної поліції дійсно поспішали на інший виклик і були вкрай змушені залишити людей в обставинах, які загрожували їх життю та здоров'ю.

Інше питання, яке не можна залишати відкритим. В Макарівській ЦРЛ відсутнє відділення для психічно хворих пацієнтів. Тому, людей із подібнии симптомами зазвичай розміщають у відділенні реанімації та інтенсивної терапії, де більшість пацієнтів знаходяться у вкрай тяжкому стані, нерідко їх дихання забезпечує спеціальна техніка, доступ до якої має бути закритим. Медичний персонал немає жодного захисту, окрім телефону від горе-пацієнтів. Тому, таке сусідство може призвести до трагічних наслідків. 

Останні зміни Четвер, 27 квітня 2017 21:51
Прочитано 1086 разів
Оцініть матеріал
(3 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі