Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Макарівське відділення поліції інформує

Понеділок, 17 квітня 2017 13:46 Автор 

Згідно зі статистичними даними Макарівського відділення поліції, на території селища та району під час проходження поминальних днів частішають крадіжки з припаркованих біля кладовищ автомобілів.
Щороку збільшується кількість громадян, які приходять чи приїжджають до місць поховання вшанувати пам’ять померлих близьких та родичів. Значне скупчення людей та транспорту, що лишається біля кладовищ без нагляду, створює сприятливі умови злодіям для вчинення злочинних посягань на майно громадян та можливість, не привертаючи до себе уваги, зникнути непоміченими.
З метою підвищення особистої безпеки та запобігання викраденню матеріальних цінностей, кожному громадянину необхідно посилити пильність, зокрема замикати та не залишати на тривалий час без нагляду автомобілі, не залишати цінних речей в салоні та звертати увагу на появу підозрілих осіб та осіб циганської національності.
Виконуючи свій громадський обов’язок, не будьте байдужими до чужої біди та зробіть посильний вклад у спільну з працівниками поліції боротьбу зі злочинністю.
Тож, у разі виявлення підозрілих осіб чи фактів злочинних посягань, просимо повідомляти до Макарівського відділення поліції за телефонами: 5-24-70 або за телефоном спецлінії – «102» – цілодобово.
Пам’ятайте! Ваша допомога та співучасть будуть суттєвими у профілактиці, встановленню та затриманню осіб, що мають злочинні наміри. Завчасно дякуємо за надану допомогу у боротьбі зі злочинністю.

Джерело: Макарівське відділення поліції

Останні зміни Вівторок, 18 квітня 2017 15:41
Прочитано 844 разів
Оцініть матеріал
(2 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі