Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

На вулицях Макарова підлітки розпивають спиртні напої. Патрулювання громадськості та правоохоронців

Понеділок, 03 квітня 2017 14:07 Автор 

На території Макарівської селищної ради проводиться посилене патрулювання (особливо у нічний час з 21:00 год. до 03:00 год. та у вихідні дні) представниками муніципальної поліції, поліцейських національної поліції, ГФ «Захист», ГФ «Самооборона майдану в Макарівському районі», ГО «Учасники АТО «Мужність», СК «Юніор», спортивного клубу «Арсенал». Такі заходи було вирішено вжити саме через збільшення кількості випадків вандалізму, хуліганства, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, вживання наркотичних засобів на території селища Макарів.
За словами керівника ГФ «Макарівська муніципальна поліція» Віктор Єськова, перші вихідні спільного патрулювання видались дуже «насиченими».

«Нас дорослих чоловіків вразили випадки масового вживання алкоголю серед молоді віком від 14 до 20 років. Підходили, робили їм зауваження. Але діти сприймають критику на свою адресу дуже гостро, у спілкуванні відчувається неповага до поліцейських, невихованість до оточуючих. Та після проведених профілактичних бесід, юні «любителі спиртних напоїв» все таки прибрали імпровізовані на вулиці «бари» і запевнили, що більше такого робити не будуть», - розповідає Віктор Єськов. Хоча така поведінка підростаючого покоління є свідченням значних прогалин у батьківському вихованні. І який би громадський та силовий контроль ми не влаштовували, якщо вдома для дитини все дозволено і не виставлені заборонні бар’єри, все частіше молодь переступає закон.
Як повідомив керівник муніципальної поліції, цими вихідними патрульна група з’явилась, як кажуть, у тому місці і в той час… «Відреагувавши на сигнал громадян, які повідомили, що діти лізуть на вежу, нам вдалося вберегти неповнолітніх від незворотніх подій. Хлопці та дівчина, на вигляд 14-15 років добряче збуджені алкоголем, залізли на радіовежу, що знаходиться біля приміщення Дитячої районної бібліотеки. Помітивши дорослих, хлопці відразу спустились до нас. А ось дівчина навідріз відмовилась. Пів години вмовлянь і юна «скелелазка» нарешті неушкоджена також спустилась додолу. Проте, від випитого алкоголю, дівчина не трималась на ногах. Викликавши групу швидкого реагування, дітей відвезли додому. Відверто кажучи, шокує їх ставлення до ситуації, що склалась і до своєї поведінки. Нічого страшного в цьому вони не вбачають… Відразу виникає логічне питання, як діти могли потрапити на об’єкт із закритим доступом? Де у цей час були батьки? Земельна ділянка, на якій розміщено вежу, перебуває у власності одного з місцевих підприємців. Невже не можна зробити огорожу, яка буде перешкоджати вільному доступу до об’єкту?
Звертаємо увагу власників об’єктів, до яких має бути обмежено доступ відповідно до діючих державно-будівельних норм і Правил експлуатації електро- та газоустаткування. Не варто нехтувати ними. Суворе дотримання закритості доступу можливо врятує чиєсь життя і убезпечить вас від відповідальності.
Звісно, діти придумають, як туди потрапити, але, все ж таки, ця огорожа може стати важливою перешкодою на сляху до …

І хоча на сьогодні сяка-така огорожа з дощок збита, та прохід до вежі у вільному доступі і досі.

Якщо б поблизу дітей не було дорослих, не відомо, якою б трагедією могли обернутись такі нічні «гуляння». Справа не тільки у цій вежі. Коли діти не мають належного догляду на нагляду дорослих, небезпека може чекати на них будь-де.
Хочеться нагадати батькам, що саме вони відповідають за вчинки, здоров’я та життя своїх дітей. Зараз, коли ні школа, ні правоохоронні органи вже не є авторитетом для молоді, лише батьки мають хоча б якісь важелі впливу.

За ст. 184 Адміністративного кодексу України за невиконання батьківських обов’язків щодо своїх дітей передбачено штраф. Але плата за це може бути значно вищою не в грошовому еквіваленті. Це життя і здоров’я наших дітей. 

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 16:58
Прочитано 1022 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі