Версія для друку
Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Один не вдома. Трирічну дитину вихователька замкнула у групі

Понеділок, 27 березня 2017 12:41 Автор 

За хвилини вони «підняли на ноги» рідних, знайомих, правоохоронців... Хлопчика шукали скрізь у містечку. Доки один з поліцейських не запропонував всім «зібратись» духом і, про всяк випадок, «прочесати» територію дитячого садочка. Хлопчика знайшли у групі. Як так може бути? ПОЯСНЕННЯ ЛИШЕ ОДНЕ – ХАЛАТНІСТЬ, НЕДБАЛІСТЬ І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКА ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!
Виходить, коли вихователька нарешті помітила, що хлопчика немає, мабуть, вирішила, краще сказати батькам, що їхню дитину забрав хтось невідомий, аніж зізнатися, що вона не знає де дитя... І ЦІЙ ЛЮДИНІ БАТЬКИ ДОВІРЯЮТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ ЩОДНЯ!

Важко уявити емоції, які пережили батьки, але зібравшись із силами висловлюють щиру вдячність працівникам Макарівського відділення поліції, зокрема тимчасово виконуючому обов'язки начальника Олегу Кравчуку за успішно організовану операцію. Також у пошуках допомогали сили Макарівської муніципальної поліції. Якби не їх оперативність, зібраність і аналіз ситуації, не відомо, яким чином могли розвиватись події, якщо б дитина залишилась сама замкнена в садочку на ніч!

Наразі горе-виховательку вже звільнено, хлопчик доки не відвідує садочок. Ця ситуація має звернути увагу громадськості на виконання кожного працівника своїх службових обов'язків. І не важливо, де працює людина, будь-яка професія є відповідальність за свої вчинки чи бездіяльність!

Останні зміни Вівторок, 18 квітня 2017 15:45
Прочитано 2086 разів
Оцініть матеріал
(10 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ