РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Сьогодні ввечері Мін'юст запустив у роботу новий Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Прочитано 199 разів
Оцініть матеріал

В рамках восьомого туру Об'єднаного чемпіонату пашківська "Юність" в Бородянці зустрічалася із одним із лідерів турніру - місцевим ФК "Бородянка".
Результат першого тайму приголомшував : на гол бородянців "Юність" відповіла двома точними ударами Юрія Брамірського та Євгена Гомона, і вигравала 1:2. Здавалося, що пашківці здатні на сенсацію, однак другий тайм розставив усе на свої місця.

Прочитано 235 разів
Оцініть матеріал
В Об'єднаному чемпіонаті з футболу Макарівського та Бородянському районів зіграно черговий тур. "Стимул" із Плахтянки грав на виїзді із бородянським "Легіоном".
 
Бородянці вийшли вперед вже на перших хвилинах, коли арбітр не зафіксував оффсайд у гравця господарів. Про правильність рішення судити не будемо, однак варто зауважити, що це рішення було далеко не єдиним суперечливим у цьому матчі. Далі на полі панувала боротьба, якої було більше, ніж самого футболу, а "Легіон" забив другий м'яч ближче до перерви. Саме з рахунком 2:0 і завершився перший тайм. 
Прочитано 263 разів
Оцініть матеріал

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Прочитано 2590 разів
Оцініть матеріал

У 2020 році в селищі Макарів прийом до перших класів Комунального закладу «Макарівський багатопрофільний ліцей» Макарівської районної ради Київської області буде здійснюватися без конкурсного відбору. Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування.

Прочитано 2608 разів
Оцініть матеріал

Завод планується будувати найближчим часом. У чому переваги для Макарівщини? На старті - це близько 100 нових робочих місць і податки до бюджету громади.

Прочитано 2788 разів
Оцініть матеріал

Рішення про роботу дитячих садків мають ухвалити 22 травня: або відкрити їх, або вирішити, на якому етапі вони знову запрацюють.

Прочитано 3010 разів
Оцініть матеріал

Книга – це скарб, адже саме з книг можна почерпнути безмежну кількість знань про все, що завгодно, отримати естетичну насолоду та просто розслабитися, поринувши у світ під палітуркою. Однак, який він – світ тих, хто творить літературу та безпосередньо пов’язаний із книговиданням? Редакція «Макарів Діловий» розпитала про це у Ірини Михайленко, жительки села Королівка, що сьогодні активно займається просуванням української книги у рамках проєкту «Книгарня на колесах» та пише власні твори.

Прочитано 2901 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі