Опубліковано в КУЛЬТУРА

Свято дійсно наближається!

Понеділок, 24 грудня 2018 20:11 Автор 

Сьогодні в Районному будинку культури відбувся концерт, присвячений новорічним святам. Складалося відчуття, що проходив справжній Новий рік, адже всі танцювали, веселилися, фотографувалися біля ялинки та подарунків.
Дійство проходило у два етапи: спочатку на сцені з’явилися діти молодшої категорії танцювальних колективів «Free fly» та «Step by step», які з великим ентузіазмом дарували присутнім свої танці. До речі, наймолодшій учасниці гурту всього 1.7 років! Великою несподіванкою для всіх став вихід Снігурки та Діда Мороза, які покращували настрій своїми смішними жартами.
Далі макарівчан вітала старша категорія цих же колективів. Тут танцюристи виконували вже більш складні рухи та елементи. Хедлайнерами свята стали батьки, які переодяглися в зірок шоу-бізнесу та пародіювали їх. Можна було побачити і Катю Осадчу, і Дзідзьо, і Монатіка, і Тарабарову, і Настю Каменських, і Вєрку Сердючку, і Наталю Могилевську, і гурт «ВІА ГРА», «Время и Стекло», «ТІК» і Олю Полякову.
По завершенню свята всі фотографувалися, обмінювалися враженнями та емоціями. Учасниця колективу «Step by step» Діана Галманова теж ділиться своїми думками: «Хоч я вже займаюся танцями більше семи років, але сьогодні все одно переживала, коли виступала! До концерту особисто я готувалася десь протягом чотирнадцяти днів, тренувалася тричі на тиждень по дві години. Узагалі танці для мене – сенс життя. Коли виросту, то хочу бути хореографом. Я впевнена, що ним стану, адже батьки підтримують мене в цьому!»
Також редакції «Макарів діловий» вдалося поспілкуватися з тренерами цих колективів – Маджарою Наталією Миколаївною та Колодій Марією Олегівною: «Нашим колективам уже 11 років. Їх заснувала Перепелиця Світлана Анатоліївна, яка й взяла нас на цю роботу після того, як пішла на пенсію. У кожній групі по сорок талановитих діток. Щодо тренувань, то вони проходять двічі на тиждень тривалістю дві години. Також два рази на рік ми обов’язково їздимо на фестивалі або танцювальні конкурси у Київ чи за межами нього. Ось, наприклад, на початку грудня наші колективи взяли участь у танцювальних змаганнях під назвою «Україна – це ми», що відбувався в столиці нашої держави. З гордістю можемо заявити, що всі наші діти посіли ІІ місце у своїй віковій категорії. Якщо чесно, то ми дійсно кайфуємо від своєї роботи, нам це подобається, не зважаючи на деякі складнощі. Останнім часом великою проблемою є оренда приміщення. Ми скрізь даємо оголошення, але майже ніхто не може нам допомогти, бо немає куди «вмістити» вісімдесят дітей. Проте ми не засмучуємося, адже, працюючи з такими талановитими та здібними дітьми, неможливо сумувати!»
Свято завершилося подарунками від спонсорів. Діти отримали іменні кубки, магніти, солодощі та новорічні шкарпетки.

Прочитано 592 разів
Оцініть матеріал
(12 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі