Опубліковано в КУЛЬТУРА

Дитячій школі мистецтв – 55!

Понеділок, 03 грудня 2018 09:40 Автор 

1 грудня, у районному Будинку культури відбувся святковий концерт до ювілею Макарівської дитячої школи мистецтв. У перший день зими 2018 року їй виповнилося 55 років! У залі  були присутні викладачі школи мистецтв, її учні – юні музиканти, випускники, а також інші жителі Макарова – поціновувачі дитячої творчості. Ведучими заходу стали: Світлана Хахлюк та Вікторія Йовенко.
Яскравий та насичений шлях пройшла Макарівська дитяча школа мистецтв до ювілею. Уся її історія – невтомна праця викладачів та учнів. І ось уже 55 років школа гостинно відкриває двері для всіх діток нашого містечка. Згадаймо її минуле, подивимося на сьогодення та помріємо про майбутнє.
Дитяча школа мистецтв почала працювати 1963 року. Першим директором був здібний та активний керівник – Володимир Нагорний. У школі працювало 7 викладачів та 114 учнів. Були відкриті класи спеціалізованого фортепіано , скрипки, домри, баяна та духових інструментів.
Роки йшли, контингент учнів та викладачів зростав, змінювалися приміщення, в яких працювала школа, директори, проте незмінним залишався рівень викладання, який давав можливість талановитим дітям вступати до спеціалізованих мистецьких закладів. Перші випускники присвятили себе професії працівника культури та стали викладачами музики.
З 1978 року, коли директором був призначений Михайло Савенко, для школи відкрилась нова сторінка розвитку. Енергійний та вимогливий керівник сформував міцний творчий колектив однодумців з молодих спеціалістів. У той час відкрилися класи гітари та хореографії, а також школа змінила назву на Дитячу школу мистецтв.
На сьогоднішній день школа має гарне приміщення, міцний високопрофесійний колектив людей, закоханих у свою професію, які навчають 226 юних талановитих макарівчан на чолі із відповідальним та старанним керівником – директором Макарівської дитячої школи мистецтв – Трет’яком Олександром.


На початку святкування з вітальними словами виступили: завідувач сектору культури Макарівської РДА Ліна Факторович, голова Макарівської галузевої районної ради голів профкомів профспілки працівників культури Алла Лазнюк, директор централізованої бібліотечної системи Валентина Йовенко, директор районного Будинку культури Людмила Колос та народний аматорський фольклорний колектив «Чебреці».

 


Звичайно ж свято не обійшлося без виступів талановитих дітей: танцівників, музикантів, співаків, бандуристів, скрипалів, гітаристів, цимбалістів, піаністів.
Хороший вечір завершилося словами подяки директора Дитячої школи мистецтв та побажаннями миру, добра й злагоди.

Останні зміни Понеділок, 03 грудня 2018 09:56
Прочитано 345 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі