Опубліковано в КУЛЬТУРА

День Незалежності разом з «Океан Ельзи»

Вівторок, 28 серпня 2018 08:55 Автор 

27 річницю до Дня Незалежності України відсвяткували гучно й масштабно: у Києві відгримів один з найочікуваніших концертів року – гучний виступ гурту «Океан Ельзи». Майже 4 години пісень про кохання, дружбу, родину, життя та війну сколихнули весь НСК «Олімпійський».
Гурт не даремно обрав саме цю дату, адже, за словами фронтмена колективу, його батько - Іван Вакарчук – був депутатом Ради першого демократичного скликання.Тому артист з трепетом, по-особливому згадує перше 24 серпня в незалежній Україні.
Традицію давати концерт саме на День Незалежності рок-бенд започаткував ще 2014 року. Пісні "Океан Ельзи" гриміли на стадіонах Львова, Одеси та Харкова. Цього року на "Олімпійському" встановили чималу сцену у формі хвилі, облаштувавши на ній величезний екран. Пісні "Океан Ельзи" супроводжувались тематичними роликами, які гармонійно підкреслювали тексти пісень.
За словами Святослава Вакарчука, до Дня Незалежності гурт готувався цілий рік, а тому музикантам вдалося здивувати своїх прихильників. Для концерту гурт запросив талановитих ді-джея KatroZauber, який виступив зі спеціальним сетом українських пісень, та учасників "ДахаБраха". Виступи виконавців оголошували телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов.
Після виступу талановитих музикантів на сцені з’явився «Океан Ельзи», викликавши бурхливі аплодисменти. Відразу після перших слів на стадіоні запанувала неймовірна атмосфера, яка тривала аж до самого кінця.
Та не тільки учасники гурту готувалися до концерту, майже 100 тисяч людей прийшли одягненими у вишиванки, з прапорами та зображенням Державного Герба на полотні.
Прихильники гурту, які зустрічають День Незалежності разом з «О.Е», запевняють, що це був найдовший їхній виступ. Упродовж чотирьох годин музиканти виконували давно знайомі пісні та познайомили слухачів з новими композиціями.Ключовими ж треками стали концертні версії пісень "В небо жене", "Без тебе" та нова композиція "Скільки нас".
Не оминув увагою Святослав Вакарчук і теперішні події в нашій державі. Пісню "Коли тобі важко" музиканти присвятили політв'язням, зокрема, Олегу Сенцову, який досі залишається в полоні Росії. Українців, що незаконно опинились за ґратами в РФ, Святослав Вакарчук назвав героями. На концерт "Океан Ельзи" прийшли й військовослужбовці. Як на фронті, так і в буденному житті пісні Святослава Вакарчука піднімають їхній дух. Для військових гурт присвятив пісню "Мить", яка є дуже символічною.
"Океан Ельзи" – єдиний в Україні гурт, якому вдалось зібрати цілий стадіон "Олімпійський". Уперше це сталося у 2014 році – тоді послухати пісні колективу прийшли понад 70 тисяч українців, а за 2 роки – 90тис. День Незалежності у 2018 році встановив своєрідний рекорд – близько 100 тисяч меломанів прийшли на головну арену країни. Багато наших земляків з Макарівщини також відвідали цей концерт.
За традицією, співак разом з усіма присутніми виконав Гімн України. Від звучання патріотичних слів дух перехоплювало навіть у тих, хот намагався приховати свої емоції.
Такий ажіотаж щодо виступу Святослава Вакарчука виправданий, адже він наче об’єднує десятки тисяч людей в одне ціле. Кожен концерт співака – особливий, патріотичний, атмосферний, теплий та надзвичайно щирий. Співак, як ніхто інший, вміє подати патріотичні слова так, що кожна людина закарбує їх у своїй пам'яті. Саме Святослав Вакарчук вміє поєднати запальні танці та виконання пісні з патріотизмом, лірикою та мудрістю багатьох поколінь. Саме його концерти привертають увагу як молоді, так і старшого покоління. Та саме його енергія є просто незабутньою.

Прочитано 377 разів
Оцініть матеріал
(2 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі