Опубліковано в КУЛЬТУРА

Наш юний земляк Мар'ян Гушта прославив Макарівщину в Італії

Вівторок, 10 жовтня 2017 15:11 Автор 

Учень Макарівської дитячої школи мистецтв Мар’ян Гушта нещодавно, у вересні, приймав участь у двох міжнародних конкурсах баяністів-акордеоністів, які проходили в Італії. У одному з них хлопець виборов перемогу Гран-Прі (Перше особливе місце) і має всі шанси стати відомим музикантом. Де ще встиг прославити Макарівщину наш юний талановитий земляк?
42 конкурс баяністів-акордеоністів в м. Кастельфідардо, організувала і проводила Всесвітня організація акордеоністів-баяністів. В ньому приймали участь дорослі і діти в різних вікових категоріях, багатьох країн світу (країни Балтики, Польщі, Норвегії, Греції, Португалії, Сербії, Китаю та інші).

Мар’яна Гушту запросили на цей конкурс члени жюрі Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Perpetuum mobile» в м. Дрогобич, після чергової його перемоги. В категорії А (солісти до 12 р., класичне виконання) Мар’ян виконував: Й. Бах «Інтенція» a-moll, Володимир Рунчак «Дитяча сюїта» в 4 частинах, А. Товпеко оброку української народної пісні «Їхав козак за Дунай». Отримавши грамоту за достойне виконання програми, Мар’ян із своїми батьками прийняли рішення взяти участь ще й в 27 Міжнародному конкурсі «Премія Ланчано», який проводився 25 – 30 вересня в м. Ланчано, Італія.
Цей конкурс організував український композитор, відомий виконавець-баяніст Володимир Зубицький. Конкурс налічував 13 категорій, з України приймали участь діти з м. Миргород, Сумщини та Київщини. Наш Мар’ян Гушта виборов перемогу Гран-Прі (Перше особливе місце в італійському контексті). Викладачі Макарівської ДШМ пишаються талановитим учнем та його відповідальним, справжнім професіоналом своєї справи викладачем Віктором Садковським.
Ця перемога була б не можлива без батьків - Григорія Мар’яновича та Оксани Василівни, які щиро вірять в талант сина і не шкодують нічого для його розвитку. Вони підтримують і заохочують Мар’яна до занять музикою, витрачають багато зусиль для поїздок на конкурси, для придбання якісного інструменту. Все це дає надію, що в майбутньому наш Мар’ян стане відомим музикантом.

 

Джерело: сайт Макарівської районної державної адміністрації

Останні зміни Вівторок, 10 жовтня 2017 15:28
Прочитано 619 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі