РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановив розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року на рівні 3723 грн. А це у свою чергу потягнуло за собою  збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачених статтею 265 Кодексу законів про працю України.

Прочитано 135 разів
Оцініть матеріал

Від сьогодні в силу вступає Великий піст - найдовший і найсуворіший в православний піст році. Тому заборони стосуються не тільки харчування, але і поведінки та інших факторів у нашому житті. Адже цей піст вважається головним у церковному православному календарі. Тому в релігії його правила вважаються дуже важливими. Великий піст передує іншому важливому торжеству в релігійному календарі - Великодню. І вважається, що таке велике свято потрібно відзначати з чистою душею і тілом. Саме тому і з'явився Великий піст.
Далі в матеріалі ми розповімо вам, що не можна їсти під час Великого посту, а які страви дозволені.

Прочитано 42 разів
Оцініть матеріал

На Макарівщиі в с. Маковище успішно працює місцеве підприємство. «Унікальність «Пульс-А» полягає у використанні німецького обладнання, яке має високу продуктивність та не велику енергоємність. Тому одночасна робота на такому обладнання 10 працівників замінює роботу 40. На сьогодні не багато підприємств малого та середнього бізнесу в Україні мають подібне обладнання. 

Прочитано 491 разів
Оцініть матеріал

Поблизу с. Калинівка, що на Макарівщині в «солдатському лісі» знайдено понад 450 боєприпасів часів II світової війни. 

Прочитано 178 разів
Оцініть матеріал

У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою безперебійної роботи спеціальної техніки по забезпеченню руху транcпорту в Київській області вводиться обмеження в’їзду великовагових та великогабаритних транспортних засобів по дорогах області 8 лютого з 15:00 до 23:00 та 9 лютого з 03:00-08:00.

Прочитано 80 разів
Оцініть матеріал

Ще не так давно встаовлення пластикових склопакетів на вікна у наших будиках було новинкою і шансом заощадити енергоносії. Але, час та ціни на електроенергію та природній газ невпинно ростуть. І в розвиненому європейському просторі (куди ми так прагнемо потрапити) ще до наших «пластикових вікон» почали активно працювати над успішним впровадженням технологій енергоефективності. На сьогодні в Україні і зокрема на Макарівщині також вже помітні перші кроки «розумного використання природної (поки що) безкоштовної енергії – встановлення сонячних батарей. На Макарівщині окрім приватних господарств, сонячні електростанції відкривають 3 підприємства, які незабаром будуть виробляти автономну енергію та продавати її державі. На сьогодні такі підприємства планується запустити в смт Макарові, с. Бишеві та с. Фасова.

Прочитано 192 разів
Оцініть матеріал

Мeдрeфoрмa, яка вступила в дію 30 січня породила безліч міфів: мeдuцuна стане дуже дорогою для українців, cмeртнiсть зросте, а лiкaрнi закриються.
На адресу мeдuчнoї реформи №6327, яка 30 січня набула чинності, ще до її прийняття Верховною Радою, звучала критика. А її основні положення викликали суперечки серед громадськості. Крім того, ситуація не змінилася і після голосування депутатів.

Відповідно до запровадження медичної реформи, наразі на Макарівщині йде розробка Перспективного плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги. В пріоритеті є економічне та логістичне обгрунтування. Відповідно до цього плану, в районі планується капітальний ремонт та будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Ці зміни будуть проводитись за рахунок співфінансування бюджетів різних рівнів.  

Прочитано 282 разів
Оцініть матеріал

Вже 10 років успішно займаються сімейним бізнесом Михайло та Наталія Ільчуки. Продовжуючи справу своїх батьків, які вирощували гриби у домашньому підвалі, брат та сестра придбали занедбаний тваринний комплекс у селі Яблунівка Макарівського району , відбудували його та переобладнали під ферму для вирощування печериць. Про секрети виробництва грибів у нас в районі з самого серця підприємства.  

Прочитано 183 разів
Оцініть матеріал

Взимку, особливо після святкових днів, рівень життєвої енергії, розтраченої, найчастіше, непродуктивно, починає стрімко падати.
Як наслідок — нас відвідує зимова депресія, апатія, поганий настрій і абсолютно нічого не хочеться робити.
Тому ми знайшли кілька нетрадиційних способів боротьби з цими неприємностями.

Прочитано 84 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Start Up and Go

18699014 1341073575982612 1869303931 o

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі