РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Минулої п'ятниці у Макарівському районному парку культури та відпочинку пройшов щорічний легкоатлетичний крос, присвячений річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у заході взяло близько 200 школярів із закладів освіти району: юнаки та дівчата 7-11 класів.

Прочитано 140 разів
Оцініть матеріал

Проблема сміття досить гостро стоїть не тільки у легендарному Львові, майже кожен регіон має далеко не ідеальну картину по вивезенню побутових відходів від населення на сміттєзвалища. Галузь сміттєпереробки на загальнодержавному рівні також майже не розвинена. Тим часом, коли інші країни зі сміття виробляють енергію та промислові продукти, Україна має перспективу потонути у своєму смітті... Тут можна назвати багато причин, чому сміттєві проблеми сьогодні стають екологічною катастрофою. Є і факти, які заважають зрушити з місця сміттєву машину (відсутність механізмів в державі, відповідальних за переробку сміття, фінансування, високий рівень корупції тощо). Та найголовнішим фактором виступає відсутність культури поводження зі сміттям самих людей. Не варто далеко ходити, зайдіть до парку відпочинку «Панський» в Макарові, заїдьте у будь-яку лісопосадку обабіч дороги, чи до берегів річок. Скрізь сміттєві пакети, які люди просто викидають на узбіччя доріг, бо вважають за дорого платити за вивіз сміття...
Цими вихідними редакція МД отримала скаргу від мешканців приватних будинків Макарова, які справно платять за послуги вивезення сміття КП «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства», що вже 3 тиждень сміття ніхто не вивозить. Яка цьому причина, запитуємо у керівника підприємства Бориса Кищука.

Прочитано 232 разів
Оцініть матеріал

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють Країну». Якщо тобі ще немає 18 - скористайся нагодою! 

Прочитано 84 разів
Оцініть матеріал

Працівники відділення поліції нагадують, що за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавством передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.
З 1 по 30 квітня 2018 року добровільно здати зброю, вибухові матеріали, спеціальні засоби та небезпечні предмети, що досі зберігалися незаконно, зможуть всі бажаючи, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності до Макарівського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: смт Макарів, вул. Пушкіна, 4.

Прочитано 49 разів
Оцініть матеріал

Макарівське відділення поліції інформує, що станом на березень 2018 року в районі зареєстровано 66 кримінальних правопорушень. Зазвичай, найбільша кількість заяв до поліції про крадіжки надходить саме весною. Причина тому, крадіжки, які зроблено на дачних ділянках. Коли власники приїжджають на дачі і помічають пропажі. Крім того, у період міжсезоння навесні та восени збільшується кількість скоєних самогубств. Тому, варто бути уважними до оточуючих, по можливості підтримувати рідних, знайомих добрим словом та підтримкою.

Прочитано 197 разів
Оцініть матеріал

Сучасна дитяча творчість все більше вражає своєю оригінальністю. Так, зокрема, всього за декілька років найактивніші умільці змогли проявити ініціативу на створення нових (або відновлення давно забутих старих) технік декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв: декупаж, поп-арт, ембосінг, скрапбукінг, орнаре і ще неймовірна кількість інших.

Прочитано 127 разів
Оцініть матеріал

Зовсім нещодавно у парку відпочинку «Молодіжний» в Макарові з’явилась кав’ярня. Подібного місця де б можна було розважитись молоді без розпиття алкогольних напоїв просто немає не тільки в Макарові, а й в усьому районі. Це дійсно «новинка», яку відкрив звичайний хлопець, що любить варити каву і хоче розвиватись, змінюючи стандарти ведення бізнесу у маленькому місті. Як успішно стартувати молодому бізнесмену говоримо зі Станіславом Обухівським у затишній кав’ярні «ParKing»."Все почалося з книги, яку читав"? - розповів хлопець. Секрети молодого стартапера далі у інтерв'ю. 

Прочитано 587 разів
Оцініть матеріал

Історія цього двонадесятого свята сягає корінням у 30 рік нашої ери. Згідно з легендою Ісус прибув на віслюкові до Єрусалима. До цього часу він три роки поневірявся, проповідуючи слово Боже. Саме тоді в так звану Пальмову неділю Христа зустрічали оплесками, а дорогу перед ним устеляли одягом і пальмовим гіллям.

Дерево було обране невипадково, адже древні іудеї вважали його священним і вірили, що пальма передає землі магічну силу, а отже, сприяє родючості.

Більшість християн живуть у природних умовах, де не ростуть тропічні дерева. Гілки пальми на пострадянському просторі замінили вербними, в Італії - оливковими, у Франції - розмариновими.

Прочитано 45 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Start Up and Go

18699014 1341073575982612 1869303931 o

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі