РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Прочитано 160 разів
Оцініть матеріал

У 2020 році в селищі Макарів прийом до перших класів Комунального закладу «Макарівський багатопрофільний ліцей» Макарівської районної ради Київської області буде здійснюватися без конкурсного відбору. Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування.

Прочитано 195 разів
Оцініть матеріал

Завод планується будувати найближчим часом. У чому переваги для Макарівщини? На старті - це близько 100 нових робочих місць і податки до бюджету громади.

Прочитано 357 разів
Оцініть матеріал

Рішення про роботу дитячих садків мають ухвалити 22 травня: або відкрити їх, або вирішити, на якому етапі вони знову запрацюють.

Прочитано 611 разів
Оцініть матеріал

Книга – це скарб, адже саме з книг можна почерпнути безмежну кількість знань про все, що завгодно, отримати естетичну насолоду та просто розслабитися, поринувши у світ під палітуркою. Однак, який він – світ тих, хто творить літературу та безпосередньо пов’язаний із книговиданням? Редакція «Макарів Діловий» розпитала про це у Ірини Михайленко, жительки села Королівка, що сьогодні активно займається просуванням української книги у рамках проєкту «Книгарня на колесах» та пише власні твори.

Прочитано 365 разів
Оцініть матеріал

Тепер заяву про надання статусу безробітного можна подати дистанційно. Як це зробити, далі у матеріалі. 

Прочитано 686 разів
Оцініть матеріал

Сьогодні, 7 травня, Житомирській, Київській, Чернігівській, вдень і у Вінницькій областях значні дощі, в Карпатах значний мокрий сніг. 

Прочитано 751 разів
Оцініть матеріал

У селі Новосілки Макарівського району завершуються роботи по відбудові багатоквартирного будинку, де внаслідок вибуху природного газу було повністю знищено 6 квартир. 

Прочитано 702 разів
Оцініть матеріал

На період травневих свят на Макарівщині запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. 

Прочитано 769 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі