ФОТОГАЛЕРЕЯ (6)

Цієї п'ятниці усім поціновувачам хорошої української пісні дарував релакс і драйв Олександр Павлік, відомий співак син, Віктора Павліка. Було весело і по-домашньому затишно. Особливо задоволені від зустрічі з зіркою талант-шоу " Х-Фактору" були юні макарівчанки, які довго не втримались у глядацькій залі і майже весь концерт танцювали під відомі хіти на сцені. Спілкуючись із аудиторією, Олександр відкрив таємницю, що окрім музики живе мотоспортом. Присутній в залі голова Асоціації мотоциклетного спорту України, наш земляк Петро Горбатенко, вручив співаку посвідчення Кандидата в майстри спорту. Такий несподіваний сюрприз!

Оцініть матеріал
(2 голосів)

З початку тижня ця новина шокувала пасажирів Макарівщини, які користуються громадським транспортом. Автоперевізники підвищили ціни на всіх маршрутах Київської області. Про причини здорожчання квитків на проїзд запитуємо у виконавчого директора ТОВ "АТП СТРІЛА" Володимира Москаленка.

Оцініть матеріал
(6 голосів)

Слизота в Макарові

Вівторок, 15 листопада 2016 09:23

Сьогодні на вулицях Макарова - неймовірна слизота... Зранку, в час пік, коли всі мешканці поспішали на роботу, чи вели дітей у садочки та школи, люди зрозуміли, щоб не розбити носа, треба ставати на лижі, в прямому сенсі цього слова.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі