РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

За інформацією управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації , 20 жовтня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення.

Прочитано 28 разів
Оцініть матеріал

Учні Макарівської школи мистецтв взяли участь в Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв "Соняшник". Хто, які нагороди привіз на Макарівщину, читайте далі у матеріалі. 

Прочитано 77 разів
Оцініть матеріал
Вівторок, 12 листопада 2019 08:34

Пам'яті Тренера

У одному з інтерв'ю журналісту МД Василь Михайлович розповідав, що своїм головнитм завданням, як тренера, вбачає не лише досягнення спортсменами високих результатів, здобуття кубків та медалей, а наслідування високих моральних принципів в житті його вихованців.

Прочитано 342 разів
Оцініть матеріал

Чорнобильці повинні звернутися до управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації та надати необхідні документи для заміни посвідчення постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 1 до 1 січня 2020 року.

Прочитано 59 разів
Оцініть матеріал

Інформація для власників "євроблях". Відтепер можна самому дізнатись не виходячи з дому, скільки буде коштувати розмитнити ваше авто. 

Прочитано 101 разів
Оцініть матеріал

Як повідомили на сайті Макарівського районного суду Київської області, голова Макарівського районного суду, Тандир Олексій Віталійович, увійшов до складу делегації з України до Канади за програмою технічного обміну. 

 

Прочитано 77 разів
Оцініть матеріал

Для того, щоб на селі аграрії якісно виконували свою роботу та зобов’язання орендаторів землі, яка перебуває у приватній власності варто частіше спілкуватись із представниками влади та громадськістю на селі», - на цьому наголосила голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова під час розширеної наради з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами сільських, селищних рад району. Питання врегулювання земельних відносин на часі. Читайте далі у матеріалі, про які важливі зміни в земельному законодавстві при оформленні земель сільськогосподарського призначення говорили під час наради. 

Прочитано 174 разів
Оцініть матеріал

Об'єднаний кубок Макарівського та Бородянського районів стартував у неділю, 7 квітня

Прочитано 82 разів
Оцініть матеріал

У сучасному світі дуже часто можна почути слова типу: «Теперішня молодь геть стала іншою, постійно сидить у своїх гаджетах, витрачає вільний час на клуби й розваги» і т.д., і т.п.. І як же приємно зазначити, що ці фрази можна застосувати лише до невеликої кількості молодих людей у нашому містечку!

Сьогодні команда «SMART» Макарівського ліцею разом з іншими учнями школи, батьками, учителями та директором навчального закладу презентували свій міський проект – «Алею відпочинку біля річки Здвиж». Активісти вирушили в практичне втілення проекту в життя – саджали дерева та кущі, створювали перший простір, спілкувалися один з одним, насолоджувалися атмосферою та прекрасною весняною погодою.

Прочитано 95 разів
Оцініть матеріал

В місті Новоград-Волинський пройшов Відкритий Чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате в розділі "куміте". В двобоях змагалися 500 спортсменів з 8 областей України. Макарівчанин виборов 1 місце. 

Прочитано 217 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі