Опубліковано в ЕКОНОМІКА

Про зарплату "в конвертах" просто і доступно

Понеділок, 13 березня 2017 21:20 Автор 

Представники управління доступно пояснили про важливість питання легалізації зайнятості населення та роздали буклети з інформацією, як можна уникнути проблем з роботодавцями та які права мають потенційні працівники. Крім того, спільно з учнями, було проведено заняття "Школи майбутнього пенсіонера", де вони дізнались багато цікавої інформації для себе та своїх рідних.


Нагадуємо, що починаючи з 01.01.2017 статтею 265 Кодексу законів про працю України запроваджені фінансові санкції стосовно юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (9 тис. 600 грн.).
Так, за недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків розмір штрафу складеє 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (320 тис. грн.).
У разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків розмір штрафної санкції - 96 тис. грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
За порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі розмір штрафу складає 9 тис. 600 грн.
Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 32 тис. грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
У разі недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про альтернативну (невійськову) службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, штраф становить 32 тис. грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
Порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим – сьомим частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України загрожує роботодавцям штрафом у розмірі 3 тис. грн.
Пам’ятайте, що офіційне оформлення трудових відносин та виплата легальної заробітної плати – запорука вашого достатку сьогодні та впевненість у завтрашньому дні!

Джерело: http://dsp.gov.ua; 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012001725162&fref=nf&__nodl

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 17:52
Прочитано 490 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі