Версія для друку
Опубліковано в ЕКОНОМІКА

Наслідки націоналізації Привату. Які зміни відбулись у Макарівському відділенні банку.

Середа, 11 січня 2017 09:05 Автор 

Український ПриватБанк за підсумками 2016 року увійшов до рейтингу найкращих світових банків The Banker's Bank of the Year Awards 2016 і був визнаний банком року в Україні. 7 грудня в Лондоні редакція журналу The Banker назвала переможців XVII щорічної премії «Банк року 2016».  Лауреатами стали банки, стратегії розвитку яких дозволили домогтися ефективних фінансових показників у складних конкурентних і економічних умовах. В Україні «Банком року 2016» визнано ПриватБанк, який, на думку провідних фінансових експертів, зміг не тільки адаптуватися до умов військових дій та економічної нестабільності, а й виступити ініціатором програми відродження економіки за рахунок стимулювання розвитку малого бізнесу.

Однак, 19 грудня на державному рівні було оголошено про націоналізацію найвідомішого серед вкладників та споживачів банку країни і переда усіх його активів під державну підтримку та контроль. Це був справжній шок для країни і кожного, хто хоча б має в гаманці картку Привату.

Чого тільки не «пророкували» фінансовому гіганту: різке збільшення курсу долара, блокування потоків грошових активів, рахунків фізичних та юридичних осіб, втрату захисту баз персональних даних, довіри клієнтів.

Відділення Приват Банку

Минає місяць відтоді коли ПриватБанк став державним. Що змінилося в його роботі і з якими труднощами довелось зіткнутись і персоналу, і клієнтам запитуємо у Макарівському відділенні ПриватБанку.

Керуюча відділенням Наталія Граб (із посмішкою) розповідає:

- Націоналізація у Макарівському відділенні пройшла успішно. Всі кошти на поточних і депозитних рахунках фізичних та юридичних осіб, що обслуговуються в Макарівському відділенні ПриватБанку збережені, а банк  працює в стандартному режимі.На мою думку такого результату вдалося досягти саме завдяки мобільності команди працівників банку, довіри клієнтів, яка вибудовувалась роками і успішно налагодженої комунікації. Тому, особливих змін у роботі не відчув ніхто.

І сподівання скептиків також не здійснились. Хочу зазначити низку основних меседжів, які на часі турбують більшість клієнтів банку і водночас розвінчати нічим не обгрунтовані міфи.

Найперше, багатьох клієнтів турбує той факт, що в селищі «ходять чутки» про закриття Макарівського відділення ПриватБанку. Але, поспішаю завірити, що така інформація розповсюджується через імовірність закриття найближчим часом відділення Правекс-Банку в Макарові, люди часто плутають ці банки, тому і виникають такі казуси.

Натомість, відділення Привату у 2017 році планує розширити можливості надання послуг громадянам. А саме, буде розширено мережу терміналів самообслуговування та банкоматів (їх плануємо розмістити в районі Макарівської ЦРЛ).

По-друге, не зважаючи на те, що Приват став державним банком, у відділенні не стало менше клієнтів. Більше того, у Макарівському районі фізичні особи продовжують активно вкладати кошти на довгострокові депозити.

Крім того, якщо раніше (за часів приватної власності) банк був учасником Фонду вкладів фізичних осіб, що означало, в разі банкрутства банку, вкладникам гарантувалася сума виплат до 200 тис. грн.(навіть, якщо на рахунку були б мільйони, вкладник не міг отримати більше зазначеної суми). Перевагою націоналізації є те, що згідно з Законом «Про внесення змін до Закону «Про банки і банківську діяльність», всі вклади гарантовані на 100 % не залежно від їх суми.

Відділення ПриватбанкуНа сьогодні, для забезпечення стабільності обслуговування, юридичним особам та підприємцям збільшено кредитні ліміти від 5% до 80%.

Багато хто вважає, що із націоналізацією банку буде втрачено захист персональних даних і Приват передасть інформацію про фінансові статки вкладників, наприклад, фіскальним органам. Але, це, мабуть, найабсурдніший з усіх міфів про націоналізацію банку!

Захист персональних даних нічим не відрізняється ні в приватних, ні в державних банках. І регулюється Законом України «Про захист персональних даних».                                          

Команда Макарівського відділення ПраватБанку і надалі працюватиме задля комфортного обслуговування своїх клієнтів, використовуючи пріоритетні напрямки комфорту, мобільності та інновацій. І не зважаючи на усі перешкоди, дійсні і надумані, ми запевняємо клієнтів, лише в здоровій конкуренції з'являються якісні послуги, стабільність і довіра.

Відділення ПриватбанкуРежим роботи нашого відділення незмінний:

Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00 год.

Вихідні дні - Сб., Нд.

P.S. Будьте пильними, шахраї також не полишають займатись звичною для себе справою, використовуючи для фінансових махінацій, рахунки ПриватБанку! Не пересилайте кошти на рахунки не знайомих людей, не давайте конфіденційної інформації про себе і дані банківських карток. Навіть, коли вам пропонують свої послуги або товари! У разі, якщо потрапляєте в не приємну ситуацію, негайно повідомте про факт злочину поліцію, відділення банку і розповсюджуйте інформацію в соціальних мережах!

Поінформований – значить озброєний.

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 18:14
Прочитано 1304 разів
Оцініть матеріал
(6 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ