Опубліковано в ЕКОНОМІКА

Увага! Діють нові правила реєстрації нерухомого майна.

Вівторок, 08 листопада 2016 19:23 Автор 
З 2 листопада цього року, реєструючи, наприклад, квартиру, людина знову отримує паперовий офіційний документ – витяг з державного реєстру.
При цьому, з 1 січня 2016 року такий документ був скасований. І він видавався у вигляді інформаційної довідки без підпису і печатки реєстратора. Повернулися до старої схеми видачі цього документу, тому що відсутність печатки і підпису породжувало безліч протиріч. 
Слід зазначити, що «повернутий» документ буде видаватися за бажанням. Щоправда, як саме повинен виглядати документ, реєстратори не знають. Технічно це питання ще не врегулювали в Мінюсті.
Наступне законодавче нововведення стосується сповіщення власника стосовно всіх процесів, які стосуються його майна:
Це стосується третіх осіб. Тобто якщо якась третя особа, відмінна від власника, подає заяву на проведення реєстраційних дій з об’єктом нерухомості, власник повинен бути проінформований про це реєстратором. Технічно так само це питання ще не вирішине міністрерством юстиції, але ми вже сьогодні знаємо, що вони над цим працюють. І швидше за все це буде смс оповіщення на мобільний телефон.
Всі ці зміни, спрямовані виключно на те, щоб спростити реєстраційні процедури, захистити права власників і зменшити ризики незаконного заволодіння майном.
Джерело: intermarium.com.ua
Останні зміни Вівторок, 08 листопада 2016 19:39
Прочитано 508 разів
Оцініть матеріал
(4 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі